Billy stále neví, proč je nespokojený ve svém manželství a hovoří o tom s Nell. Georgia se znovu setkává v baru s přitažlivým Georgem a nakonec se spolu políbí. Na den Díkůvzdání Ally McBealová pozve spoupracovníky k sobě domů a připraví pro ně sváteční večeři. Všichni se moc těší na dobře upečeného krocana. Na návštěvu přicházejí i rodiče Ally. Když Ally zjistí, že Georgia se v baru líbala s jejím otcem, jsou všichni v šoku. Billy se pohádá s manželkou a všichni raději rychle opouštějí byt Ally. Po jejich odchodu se George pokouší vysvětlit rodině, proč líbal cizí ženu. Později se důvody svého prohřešeku snaží vysvětlit také u psycholožky Tracey. (Česká televize)

bubun odpad!

Ling (Lucy Liu) mi rozhodně sympatická není, ale všechno lepší než Whipper (Metla). Ani by nevadilo, že je to celkem zrůda, ale její postava se chová jako některé ženy v jednom z dílů erotického trojfilmu Pyramida, např. v této epizodě v jednom momentě říká Whipper Richardovi: "I let you, I let you do it!", jenže ono to v tom předchozím díle bylo malinko jinak, že? On jí asi třikrát řekl, že nechce, že by neměl, ale ona sama ho přemlouvala a vedla mu ruku až ke svýmu voleti na krku. Cha. A jedna z nejhorších věcí na celém seriálu jsou flashbacky do Allyina dětství či dospívání, ty jsou tak příšerně patetický a přeslazený, až je to k zblití. Příšerný díl. ()