Slasher

Nelekejte se pár notorických provokatérů (Jones, Milo, McInnes, Cernovich) zde účastněných, perspektivy vychýlené doprava, ani omezeneckých komentářů (...). Viděl jsem sic nedokonale vyváženou, místy přitaženou (CNN je SATAN), přesto v jádru velmi slušnou a podnětnou prezentaci na téma nevěř ničemu, novinářských špín, nebezpečí fake news a zkreslení reality. Nehledě za který tým kopete, jak moc jste konspirační, nebo o kom jste kde četli, že je cvok - Hoaxed je dobrá práce a spolu s jistou rezervou jednoznačně stojí za projekci / se zamyslet. "Your narrative should be something like, I’m constantly trying to go beyond the truth that I already hold." ()

Fifer

Dokumentem má být obranou konzervativců a pravičáků před liberály a levičáky, ale prokazuje jim spíše medvědí službu. Míchá dohromady skutečné konzervativce s fake-news blázny jako je Alex Jones. Na jednu stranu si tedy různé osobnosti v dokumentu stěžují na média zasedlá např. na Trumpa (a mají pravdu), aby vzápětí tvůrci dělali oběť z Alexe Jonese, který roznášel zase jiné lži. Zejména tu, že masakr v Sandy Hook se nikdy nestal a další. Dokument je tedy silně tendenční a nadržuje republikánům a konzervativcům. ()