Krajné medze - Season 4 (1998) (séria)

Černá skřínka (S04E25)

(epizóda)

maoc

Pokaždé, když vidím Perlmana, tak si vzpomenu na Boj o oheň a naprosto trefnou poznámku někoho odtud,  že ho nemuseli na neandertálce s těmi jeho nadočnicovými oblouky ani maskovat :-D Docela psycho atmoška dílu, obzvláště první poloviny a odkaz na PKD, jak píše PKD. Jako jo. Jen by se ti vojáci museli trochu jako vojáci hejbat a chovat, propána. Vždyť tomu dává na prdel kdejaka telenovela. A je to zdlouhavé a nudné a ukecané. Ale jinak celkem ok, byť rozuzlení je očekávané a, sorry, PKD, na opravdového PKD trochu moc happy, ne? Potěšilo mě, že holky si na to psychospojení kdoví proč museli obléct jen bílá tričánka, naneštěstí s podprdama. I tak hezké. Nejsou pozítří Vánoce? ()

PKD

Tohle by bylo P. K. Dickovi (a PKD taky je:) velmi povědomé. Pro mě jde zcela jasně o poctu jeho dílu. Byť nepřiznanou. No, rozhodně kvalitní a nepřiznanou, než přiznanou a sračkoidní, viz. např. Next s tím již 100 let za zenitem Cagem. Special quest stars Hellboy a exmanželka (zde ovšem o dost sympatičtější) Johna T. Cablea, který si shodou náhod zahrál v díle 4x20 Nightmare.;-) ()