Šťastná 13 přišla už o dvě posádky a žádný blázen by s ní dobrovolně neletěl. Nováčci ale nemají na vybranou. (Netflix)

laserr

5/10, 9. nejlepší díl. Ono to ve výsledku přijde člověku možná lepší kvůli tomu, že je to jeden z mála ucelených příběhů v celé sérii. Je to zkrátka taková pěkná sci-fi pohádka, která člověka pohladí po duši. Hodně podobné jako Suits. ()

Naushika.

Mariňákodlaci byli příkladem toho, jak se vojenská povídka nedělá. Lucky 13 je naopak příklad toho, jak se to dělá: je tam hrdinka s nějakým charakterem, odvaha, kamarádství, sebeobětování a má to příběh a konec. Za mě moc fajn díl. ()

FeriusParfax

13. jsem narazila na svůj osud, 13. jsem se narodila. Ale tohle teda nebyla šťastná 13. Nebavil mě děj. Asi hlavně kvůli té nesympatické paní, která mi zkrátka nevoněla. A nebylo to kvůli její přismahlé barvě kůže. ()

jabbo123

Jeden z nejlepších dílů, kde ultra realistické CGI kupodivu konečně funguje a nestává se z něho uncanny valley - možná je to těmi charaktery, ale krom posledního dílu mi zde postavy přišli nejvěrohodnější. Ale hlavně příběh je takový dojemný a hezky vystavěný. Ještě nikdy jsem asi takhle nefandil výsadkové lodi :-). ()