Vypusťte Thanapoda! Námořník z posádky, co se plaví po mimozemském oceánu, uzavře smlouvu s hladovou příšerou z hlubin. (Netflix)

Ronkar

Naprostá pecka! Komplexní příběh, který nekompromisně převálcoval všechny ostatní v této sezóně. Skvělá atmosféra. Zvraty. Hlavní charakter. Těžká rozhodnutí. Morální myšlenka. I animace se mi líbila. Má to i v té krátké metráži vše. Gore. Horor. Badass pointa. A lehká lovecraftovská příchuť. Bezpochyby nejlepší kousek ze svazku 3. ()

swenyx

Tohle byla bomba, doposud nejlepší epizoda celého seriálu. Námořnická podívaná s krabem, posádkou a vypočítavým chlapem. Vizuál a stylizace super, nepředvídatelný příběh navrch. Masakr ()

Jacky1235

Naprosto dokonalý! Totálně mě ten děj vtáhl a nepustil až jsem přestal vnímat čas.. Konečně zase naprosto WOW epizoda, možná i nejlepší zatím. Krásná animace, lstivej a chytrej kapitán, kterej byl v jádru vlastně dobrej a férově jako jedinej přežil. Naprosto skvělý, jen tak dál. ()

Gumanda

Tak tohle byl za mě jednoznačně nejlepší díl 3. série. Zápletka a atmosféra vměstnaná do 21 minut zvládnuta na výbornou. Typický rukopis Finchera a Walkera, opravdu radost tyhle dva vidět zase pospolu :) ()