Off the Air

Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Horor / Hudobný
USA, 2011, 11 min

Melios

Na môj vkus až moc sureálne. David Firth mi svojím znepokojivým umením nikdy moc nesadol a keď sa to skombinuje s PESom tak je to zaujímavá kombinácia no pre mňa nedostatočná. Poznám viacej seriálov, ktoré kombinujú odpudivý surealizmus s klasickým. ()

honajz2

Měl jsem tu komentář, to vím naprosto jistě, takže nechápu, proč tady není. To tu někomu vadilo, že ten seriál komentuji aniž bych ho hodnotil? Protože jsem v té době nevěděl, jak? Ach jo... No nic, tak to ohodnotím teď. Off the Air je dost zvláštní surrealistický mix všeho možného (čeho přesně tu popsal JamesSi, takže si to přečtěte, já bych to jen opakoval) na určité téma. Někdy je to zajímavé víc, někdy míň, něco to do sebe rozhodně má, ale celkově mě to neuchvátilo tolik, abych dal víc, než silné 3*. Btw, jméno David Firth znám, ale nic jsem od něj (zatím) nikdy neviděl. Já se k tomuhle seriálu dostal přes cyriaka. ()

JamesSi

Off the Air je pořad, který se vysílá ráno na Adult Swimu těsně před tím než kanál jde "mimo vzduch". Obsah je sestřihem ze surrealistické animace, nepoužitých testů grafiky, krátkých filmů, archivních záběrů, hudby, nightmarefuelu a všeho možného na určité téma. Co tento pořad dělá kvalitním je hlavně střih a výběr hudby. Obdivuju taky vždy skvělé závěrečné titulky. Pořad lze sledovat na officiálním youtube kanále Adult Swimu. MEOW! Oblíbené epizody: Transportation, Death, N i g h t m a r e s a skvělý videoklip DDWIWDD, který mám často na loopuupool. ()