Girl on the Third Floor

• Nový Zéland Girl on the Third Floor (viac)

Don Koch (CM Punk) kúpil starý dom pre svoju tehotnú manželku Liz (Trieste Kelly Dunn), ale i preto, aby zabudol na minulosť, v ktorej sa dopustil viacero chýb. Rozhodol sa preto, že dom bude opravovať svojpomocne a s Liz sú v kontakte len cez telefón a príde až keď bude dom plne obývateľný. Lenže ten dom má temnu minulosť a Don to začne zisťovať už od začiatku, že s nim nieje niečo v poriadku. A tak sa začnú hromadiť nevysvetliteľné javy, ktoré svedčia o tom, že dom je živší ako sa na prvý pohlaď zdalo. (Astaroth12)

Omnibus

"Sukýnková coura, barákem se courá. Dělá vilné oči, na maníka skočí." Bez urážky, ale při zvažování, zda něco svěřit tomuhle kutilovi na baterky nebo raději dvojici Pat a Mat, by byla volba jasná. Pokérovaný pučmidrát C.M. (Celkem Matlal) Punk zklamal na celé manuální čáře, coby hodinový manžel by se fakt neuživil. Humusem z trubek ochrstnutý, semenem ze sprchy oblemtaný, s vrtačkou děsný vrták. Taky prokazoval trestuhodnou neznalost základů malování, např. že se štětkou se pracuje vestoje a nikoli vleže :-). Pročež pod peřinou šustil s duchem a hrál si s pytlíkem a s kuličkami, místo aby si ty hrátky nechal pro manželku! Ta naopak prokázala nejen zručnost, zejména při práci s palicí, ale i obdivuhodnou otrlost, viz její mávnutí rukou nad mrkajícím okem pod výlevkou ve dřezu. A proč se tomu vlastně ani nepodivila? Nebo nedejbože nevyděsila, že? No proč asi... protože to holt někdo zapomněl napsat do scénáře. Božemůj, jak se mám bát o divnou těhuli, která si to štráduje barákem plným duchů, ale neucedí ani jediné Ojoj, natož WTF? ()

Kudly4

Producent Hororů, We Are Still Here či Starry Eyes, které jsem už viděl a byly to celkem dost dobré filmy, napsal a režíruje svůj vlastní Horor a nedopadlo to vůbec špatně. Tempo je zpočátku pomalé a jeví se to jako klasická duchařina, ale jakýsi CM Punk, je celkem sympaťák a udržel moji pozornost. Dost velký úlet začne, když se objeví na scéně sexy blondýnka, tady film otočí o 180° a jasně dá najevo, že o klasickou duchařinu tady nepůjde ani náhodou. Celkem jsem čuměl, jak originální Horor to nakonec byl. Dojde na pár brutálních i nechutných scén, za co přidávám hvězdu navíc. Bavil jsem se a doporučuji. (Full HD, 153. hodnocení) P.S. Belgický ovčák byl nádherný. ()

Morholt

Chlapík s ne úplně čistou minulostí přijíždí zrekonstruovat dům, ve kterém hodlá se svou těhotnou manželkou začít pěkně od začátku. Jenže jak už to tak bývá, mocnosti pekelné mají jiný názor. Zápletka je na první pohled prostinká, ale Stevensovi se docela zručně podařilo namixovat několik žánrových motivů, takže vedle klasického strašidelného baráku s celkem zajímavou mytologií tu najdete i výživnou paranoiu či psychopatickou holku od vedle. Co se samotného strašení týče, tak vám sice hrůzou vlasy nevstanou, ale je líbilo se mi, že některé kýče, jako je třeba hopsající kulička, dokáže někdo podat relativně neotřele. Sem tam se objeví i nějaká ta chuťovka, ať už slizká či krvavá a bavili mě i herci. CM Punk je něco mezi Campbellem a Tedem Raimim, zatímco jeho oponentka v podání Sarah Brooks mi dost často připomínala Ali Larter a všichni tihle herci mě baví. Víc než jen solidní debut. 75% ()

LIVINGDEAD odpad!

Hodinu se díváme na dost tragickou rekonstrukci domu amatérským kutilem. Chlap je hnusný už na první pohled. Koulí očima, protahuje obličej, určitě má potetovaný i penis. Čas od času se lekneme děsivého zvonku. Z dírek vypadávají skleněné kuličky. Jde z nich strach. Skleněnek je více a více. Občas se objeví blondýna v krátkých kaťátkách. Nechci být sprostý, ale celý film je vlastně o hovně 💩💩💩💩💩! ()

JASON_X

Začátek děsivý, ovšem jinak než horrorově. V hlavní roli jakýsi retard s nevkusnými a slabomyslnými kérkami, snad bývalý wrestler či co, jehož šaškovský herecký projev mi stále neodbytně připomínal "Kouďáka" ze Step By Step až na to, že Kouďák mě bavil. On ne. Ani trochu. Jeho zoufale snaživé "herecké" grimasy mě budou strašit ještě dlouho. A když nebyl na obrazovce jeho xicht (což bylo bohužel často), byl tam většinou buď jeho čokl (hrůzné reminiscence na Komisaře Rexe), nebo jeho nesympatická a otravná žena. Tohle bych asi dlouho nevydržel a sáhl po vypínači. Pak se tam ale objevila jedna šmrncovní blondska a děj se trochu pohnul směrem ke koukatelnosti. A dokonce došlo i na několik překvapivě kvalitních okamžiků, jemně nechutných a bizarních, takřka halucinačních. Škoda že slabý závěr poněkud zchladil moje chvilkové nadšení. S jiným hercem v hlavní roli bych šel ale určitě na třetí. ()

• Natáčelo se v domnělém strašidelném domě ve Frankfortu ve státě Illinois. (Kudly4)