Všechno je jinak

• angličtina Back to Square One (festivalový názov)

Tři lidé a reklamní agentura. Vlastně je to spíš mediálka než reklamka, ale protože chce nabízet full service, pořídila si místnost v montovaném baráku v sousedství a nahnala tam kreativce – vedoucího Krále, grafika a audiovizuálního editora Levyho a Lištici, zadumanou copywriterku se zálibou v teraristice. (MALL.TV)

Recenzie používateľa G04T k tomuto seriálu (3)

Energopoint (2019) (E01)

1 hvězdu za to, že jsem se aspoň jednou zasmál a za Levyho tričko, jinak je to pořádná kravina a hlavně co nechápu je, proč chtěl mít Prušinovskej s tímhle něco společného. I Škultéty si touhle blbostí ničí jméno. Každopádně uvidíme ve druhým díle. ()

Špička (2019) (E02) odpad!

Tohle je skoro vrchol debility. Dávám tomu poslední šanci, pokud třetí díl bude stejně nebo nedej bože ještě debilnější, vykaslu se na to. Tohle "dílo" se mi taky hnusí tim, že scénář psal manžel moji učitelky ze třetí třídy. ()

Nový seriál televize Mall.tv

Nový seriál televize Mall.tv

28.03.2019

Ústřední trio mediální agentury VJJ je mladé, nadějné a odhodlané přicházet s unikátními kreativními koncepty, kterými zasáhnou srdce koncového spotřebitele a přepíšou dějiny marketingové komunikace.… (viac)