Všechno je jinak

• angličtina Back to Square One (festivalový názov)

Tři lidé a reklamní agentura. Vlastně je to spíš mediálka než reklamka, ale protože chce nabízet full service, pořídila si místnost v montovaném baráku v sousedství a nahnala tam kreativce – vedoucího Krále, grafika a audiovizuálního editora Levyho a Lištici, zadumanou copywriterku se zálibou v teraristice. (MALL.TV)

Jedovka

Drobné geniální dílko na jeden večer, jež má možnost si maximálně užít a vtipnost ocenit hlavně divák z oboru reklamy a marketingu. Na první pohled podivné dialogy a nesmyslné situace jsou bohužel realitou, kterou se lze výborně pobavit, pokud ji už divák sám na vlastní kůži zažil. Pro ostatní, kteří se již tolik nebaví, to může být alespoň zajímavá sonda do absurdária reklamních agentur - ano, toto se opravdu děje a proto je to tolik vtipné. Kryštof Hádek rozhodně baví nejvíc. Za mě jednozančně 5 hvězd, viděla jsem celou řadu už 3x a určitě ne naposledy. ()

Perfo

U vás všech, co tenhle seriál negativně hodnotíte mi je uplně jasný, že jste nikdy nepracovali v reklamně, nebo v kreativě v českých podmínkách. Ten seriál naprosto PŘESNĚ reflektuje absurdní, nesmyslné, šílené, bizarní a stupidní nápady a požadavky klientů, kteří si myslí, že se z hovna dá udělat zlatá cihla. Velmi trefně ukazuje šéfa, který už ví jak to chodí a je něco jako vyšší bytost. A VY jste pak ti, co mezi těmi mlýnskými kameny musíte něco vymyslet, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. RESPEKT všem, kdo tohle všechno dokážou vydržet, nezcvoknout se, nebo někoho v afektu nezabít. ()

filmmovier

Dva díly jsou naprosto nekoukatelné (první a tuším třetí), zybtek je na hranici průměru nebo lehce nad ním. Herecké výkony jsou samozřejmě skvělé, vtipy fungují jen částečně, jednotlivé epizody jsou ale ve výsledku docela fajn, protože výchozí úkoly jsou zábavně absurdní. "Tak co jsi se z projektu naučil, Králi?" Šest dílů fakt stačí, pokračování netřeba. Všechno je jinak je skutečně nesmírně zvláštní seriál, ale ve výsledku to fakt jde a hodně tomu napomáhá ta miniaturní stopáž, díky které to parádně uteče. 65%. ()

SuzieS

scenaristicky naprosto odbyte. Hloupe dialogy, nulovy humor. K tomu kopa naprosto ocividnych chyb, u kterych si clovek proste rekne, ze ti, co to tvorily, tak je to vubec nebavilo. Me to v ten moment taky naprosto prestalo bavit. Napriklad: Pri toceni reklamy macha fotakem tak, ze takovy zaber by byl tak roztreseny, ze by z toho nepouzil absolutne nic, navic na nem ma teleobjektiv, pritom stoji metr a pul od hercu. Pri telefonovani ma do mobilu zapojene sluchatka s mikrofonem, ale nemluvi do onoho mikrofonu, misto toho ten mobil drzi u pusy jak dement. A to jsem na zacatku druheho dilu. ()

TomasRichtr

Velmi zajímavý námět totálně zabitý nenápaditým scénářem. I když se sebevíc snažíte naladit na "ujetý" styl seriálu, tak tomu prostě nevěříte ani slovo. Navzdory velmi dobrým hercům se jedná o pěknej průser, z námětu toho šlo vyvařit o 300% víc (a tím nemyslím stopáží). Žváček zřejmě po úspěšných Kobrách a užovkách přišel Modrým kódem o veškerou soudnost (ale zas se mu nemůžeme divit). ()

Nový seriál televize Mall.tv

Nový seriál televize Mall.tv

28.03.2019

Ústřední trio mediální agentury VJJ je mladé, nadějné a odhodlané přicházet s unikátními kreativními koncepty, kterými zasáhnou srdce koncového spotřebitele a přepíšou dějiny marketingové komunikace.… (viac)