Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa

• Československo Z archivu Sherlocka Holmese (viac)

Klasický televízny seriál v hlavnej úlohe s Jeremy Brettom, Davidom Burkom a Edwardom Hardwickom, je úspešnou adaptáciou pôvodných poviedok a noviel Sira Arthura Conana Doyla o Sherlockovi Holmesovi. Sherlock Holmes a doktor John Watson riešia 36 rôznych prípadov ako napríklad aj prípad Škandálu v Čechách, Modrého drahokamu, Nezvestnej šľachtičnej i Záhady údolia Boscomb. (STV)

Recenzie používateľa zimi k tomuto seriálu (5)

Škandál v Čechách (1984) (S01E01)

Pod úroveň Sherlocka, tento případ by nikdy nevzal a bylo vidět, že jej prokoukla, tak najivní Sherlock snad není. Je to celé trapné 3/10 ()

Tancujúci muži (1984) (S01E02)

Krapet lepší než Skandál v Čechách, ale moc toho Sherlock nevyřešil, jen to písmo! Opět zklamání.1 ()

Námorná zmluva (1984) (S01E03)

No nesouhlasím, naopak konečně po dlouhé době díl, kdy věřím, že by jej Sherlock přijal a konečně něco vyřešil, ale stále takové nemastné neslané! ()

Osamelá cyklistka (1984) (S01E04)

Zase pod Sherlockovu úroveň, nechápu stále čeká na nějaký těžký případ a nakonec vezme vše! Začíná mi tento seriál lést na nervy, je to zesměšňování Sherlocka a ti co toto brání a dávají vysoké bodování, tak tomu napomáhají a ani si to neuvědomují!!!!! Zklamání ()

Zhrbený muž (1984) (S01E05)

Opět případ, který by Sherlock vzal, tak jej hodnotím kladně, ale opět nic sám nevyřešil, jedinou věc co dokázal je, že správně řekl kamarádce, že své kamarádce pomůže jen pravda, jinak se zas vše vyřešilo samo a já tomu konci nevěřím, myslím, že Sherlocka vrah napálil, ale i tak je to dobře, trpěl dost! ()