Puppet Master: Blitzkrieg Massacre

• USA Bunker of Blood: Chapter 1 - Puppet Master: Blitzkrieg Massacre
USA, 2018, 62 min

William Hickey (a.z.), Guy Rolfe (a.z.), Steve Welles (a.z.), Ash Adams (a.z.), Michelle Bauer (a.z.), Gordon Currie (a.z.), Walter Gotell (a.z.) (viac)

JesterKruger odpad!

Někomu může tento film dělat dobře, když je úchyl do krvavých hororů, ale u mě toto pravidlo na dobrý horor neplatí. Možná přeháním, ale tím jak se tam furt zabíjí, bych tenhle film přirovnal k Hellraiseru, ale nebudu Hellraiser hodnotit, protože jsem ho nikdy celý neviděl. Viděl jsem ho totiž sem tam pár scén z jednoho dílu jako malý klučina a měl jsem z toho trauma. Co si se mi vybavuje, že se ten díl jmenoval Svázaný s peklem, ale to bych se na ten díl musel podívat, jestli to je on. U mě dobrý film není jenom o vraždách, a o tomhle filmu by se dalo říci, že je to špatný remake osmého dílu (Puppet master: The Legacy). Tohle je prostě čistě o zabíjení. Jsou tam prostě výtažky z předešlých dílu, (Stejně jako u osmičky) které jsou jen o vraždách, a v té osmičce to aspoň nějak navazovalo, tam bylo i více scén, ne jenom scény s vraždama, a dávalo to smysl. Ne jenom krev, bod, krev, střík, krev. Ach jo. ()