Nadešel čas na klingonský svátek Den Cti. B'Ellana však o tom vůbec nechce slyšet a dělá vše, aby se tomu vyhnula. Tom a Neelix se ji pokusí domluvit. K tomu Voyager kontaktuje rasa Caatatů. Část rasy byla asimilována Borgy a malá skupinka přeživších putuje vesmírem a hledá pomoc. Vysvětlí Janeway jejich situaci a po srdceryvném vyprávění o jejich historii chtějí vydat Sedmou jako kompenzaci za jejich utrpení... (Varan)

PKD

Ten ham ham stříbrný outfit měli 7dmé už nechati. A ne ji pak navléci do toho hnědého hnusu, co vypadá jako by se vyválela v...... nebo v bahně. Lodičky na podpatku sice zůstaly i do budoucna, ale to je málo.;-) Pozdější modrošedá verze je sice lepší, ale 1. verze je holt 1.verze. Jo a vypuštění warp jádra je samoz. bonus navíc. ()

sirien

Janeway se jako vzorná kapitánka může rozdat potřebným, zatímco Kolektiv náhle nepostrádající 7/9 má nějaké náhodné interakce (plus fakt těsnej vohoz - a lodičky, velmi Borgsky utilitární volba outfitu) a B'Elanna po x-té opakuje svůj zaběhlej kolotoč půl-klingoního temperamentu a pokračuje ve svý divně napsaný love story. Jakože... nic hroznýho, ale celý zoufale nudný. ()

RedRose

I po letech mě fakt udivuje tah tvůrců s postavou Seven of Nine. Vzít krásnou herečku, navlíknout ji do fakt brutálně těsného trikotu (dneska by to asi už neprošlo, snad jedině kdyby byla lgbt) a atraktivnost seriálu poskočila o 200%! A ještě ke všemu má velice dobře napsanou svou dějovou linku. Prostě skvělé! Škoda, že B'Elannu Torres, jako bývalou Makistu, nebo Kes jako mimozemšťanku nenavlíkli do něčeho podobného. Výsledný efekt by byl velice podobný :D ()