Město na kopci

• USA City on a Hill
USA, (2019–2022), 24 h 40 min (Minutáž: 53–63 min)

Tvorcovia:

Chuck MacLean

Hudba:

Kevin Kiner

Kevin Bacon, Lauren E. Banks, Owen Burke, Kevin Chapman, Amanda Clayton, Zoe Margaret Colletti, Rory Culkin, Kevin Dunn, Jill Hennessy, Aldis Hodge (viac)

V Bostonu je na začátku 90.let zástupce okresního návladního Decourcy Ward nucen uzavřít nesourodé spojenectví se zkorumpovaným, ale váženým veteránem z řad FBI. Spolu se pustí do případu, který nakonec změní celý bostonský justiční systém. (HBO Max)

Recenzie používateľa yvona k tomuto seriálu (5)

Série 2 (2021) (S02)

Tak jsem zase zamáčkla slzu nad těmi chudáky, co se musí díky systému živit dealováním a vražděním a nakonec je sejme ta bestiální nespravedlivá policie. Druhá série o hovnech a čím dál nesnesitelnější Jenny. Scénář plně odpovídá tomu, že 2. série byla natočena v roce 2021. V příští sezóně očekávám začlenění gayů, jinak to nebude ono. ()

Extra bílej a extra blbej (2021) (S02E04)

Samé negerské klasicky ukřivděné kecy a pánbíčkářská nudná komunita. Díl od dílu horší. ()

Paralepse (2021) (S02E07)

Tak jsem zase zamáčkla slzu nad těmi chudáky, co se musí díky systému živit dealováním a vražděním a nakonec je sejme ta bestiální nespravedlivá policie. Druhá série o hovnech. ()

Série 3 (2022) (S03)

Rozjeli příliš mnoho kauz, které spolu ani nesouvisí, ani nejsou dokončeny. Do toho je polovina postav zralá na hospitalizaci v psychiatrické léčebně, protože jsou všichni traumatizovaní. Neustálé lkaní a hojení starých bolístek je unavující. Taky se přiznám, že jsem večeře rodiny Decourcyových  s bezkrkou Siobhan QuaysJackie přeskakovala. Jackie dávno ztratil svůj drive i sarkazmus a královnou v soutěži o největší krávu se stává jednoznačně Jill Hennessy. ()