Neznámá entita pustoší počítač na lodi; Lwaxana Troi naváže románek s Odem. (SkyShowtime)

PKD

Díly s věčně nadrženou a od TNg již poněkud rozteklou sestrou Kaplanovou z TOS, jsem nikdy moc nemusel. V DS9 tomu není jinak. Aspoň, že Picard (tehdy ještě ne Pikrd) konečně unikl její pozornosti. Teď si to slízne Odo. ;-) ()

Loki_Six

"Frankly, in my humble opinion, most of you humanoids spend far too much time on your respective mating rituals... Procreation does not require changing how you smell, or writing bad poetry, or sacrificing various plants to serve as tokens of affection." ()

sirien

o-key... nejspíš. Děsivě proplýtvané - na jednu stranu příležitost prozkoumat nějaké politické náhledy Federace hozená přes palubu na úkor lacinejch vtipů na rasové stereotypy velvyslanců. Na stranu druhou zápletka se sebe-uvědomnělou (+-, ta nějak...) AI, která je vyřešená odmávnutim. Jakože... sledovat se to dalo dobře, ale vlastně sem dost zklamanej. ()

doom.cz

Roztomilá oddechová pičovinka s říjnou Lwaxanou. Etuda ve výtahu dokonce jeví známky pokusu o nějaké duchovno. Kontrast odtažitého studeného měňavce a držitelky posvátného kalicha v nejlepších letech vyvolává úsměv. Dobrá práce. ()