Angel - Season 2 (2000) (séria)

Za zrcadlem (S02E21)

(epizóda)
  • USA Through the Looking Glass

Angel je celý nadšený z jiného světa – nemusí se vyhýbat slunečnímu svitu, vidí svůj odraz a dokonce je mezi místními oslavován jako statečný hrdina. Mezitím narazí Wesley s Gunnem a Cordy na blížící se rituál páření s Groosaluggem. Lorne se setkává se svou rodinou. (ArsenalEagle)

Milano33

Dimenzia Pylea naplno ťaží zo svojho potenciálu a neustále ma prekvapuje. Cordy bola senzačná princezná a musím uznať, že sa z nej stala celkom reformačná panovníčka. Wes a Gunn prežívajú spoločne naozaj vzrušujúce dobrodružstvo. A s Angelom a Lorneom bola sranda. Angelovi sa podarilo zachraniť bezbrannú a vydesenú Winifred s menšou pomocou od Lornea, ktorý naplno využil svoj "magický" hudobný talent. Winifred je naozaj milá, príjemná a sympatická postava a tiež je prirodzene veľmi krásna. A jej vystrašený výraz je nesmierne roztomilý. Síce ju toto kruté miesto duševne zasiahlo, ale aj napriek tomu bola schopná pomôcť Angelovi. Tá scéna, kedy ich všetkých zachránila, bola neskutočne silná a mala šmrnc. A ten zvrat na konci naozaj prekvapil, nechce sa mi veriť, že je to hlava Lornea. ()