Angel - Season 2 (2000) (séria)

Slepá ulička (S02E18)

(epizóda)
  • USA Dead End

Cordy má vizi o záhadné sebevraždě šťastného otce rodiny. Vyjde najevo, že onen muž měl za sebou transplantaci oka. Shodou okolností se ve Wolfram & Hart rozhodnou vrátit jednomu z právníků ruku, se kterou ovšem není vše tak úplně v pořádku. Lindsey s Angelem tak musí nedobrovolně spolupracovat. (ArsenalEagle)

Milano33

Súťaživosť medzi Lindseym a Lilah nemala chybu, aj keď Lindsey mal očividne navrch. Síce mu implantovali novú ruku, aj tak sa necítil moc pohodlne a spokojne s jeho ďalším pôsobením v W&H. Konečne vystúpil z tieňa W&H a našiel si svoju vlastnú cestu. Už ho nebavilo naďalej hrať ich hru, tak pre zmenu to naaranžoval tak, aby oni hrali tú jeho. Na konci si to dával neskutočne, vážne bol parádny. A jeho spev, wow! Lindsey bol vždy skôr zmäteným zlom a o to boli jeho ďalšie kroky nepredvídateľnejšie. Našťastie však jeho svedomie nad ním zvíťazilo. A okolnosti ho znova prinútili spolupracovať aj s Angelom, čo bolo naozaj veľmi podarené a zábavné. Hlavne ich vzájomná nevraživosť. A páči sa mi, ako sa Cordy a Angel zbližujú, dokonca Cordelia uňho vyčarila úsmev na tvári a to sa tak často nevída. ()