Angel - Season 2 (2000) (séria)

Revize (S02E15)

(epizóda)
  • USA Reprise

Každých 75 let se koná revize u Wolfram & Hart a Angelovi se tak naskytla mimořádná příležitost, kdy může získat klíč do pekla, aby se jednou provždy vypořádal se „staršími partnery". Klíčem je magický prsten. Skutečnost, kterou se posléze dozví, je však nečekaná a pro Angela zdrcující a nepochopitelná. (ArsenalEagle)

Milano33

Veľmi depresívna epizóda, všetko, čo sa ešte mohlo pokaziť, sa aj pokazilo. Ale pekne od začiatku, Angel sa snažil opätovne prekaziť nekalé plány W&H, ale k tomu potreboval pomoc od Lornea. Ich rozhovor bol takým podivným spôsobom pre Angela prínosný. Angel dozvedá krutú pravdu o ľudstve a bol z toho zistenia až tak zničený a zúfalý, že bol ochotný riskovať svoju vlastnú dušu za to, aby cítil niečo iné, než chlad a beznádej. Celá tá jeho posadlosť Darlou viedla k tomuto drastickému momentu, kedy sa s ňou napokon vyspal, nehľade na následky. Som zvedavý, či táto vášnivá a šťavnatá scéna vráti Angelusa späť do hry. Tiež Kate prišla o prácu a Virginia sa rozišla s Wesleym. A telefonát medzi Wesleym a Cordeliou bol neskutočne silný. ()