Angel - Season 2 (2000) (séria)

Rahmonův rubáš (S02E08)

(epizóda)
  • USA The Shroud of Rahmon

Gunn potřebuje pomoct bratránkovi, který se namočil do plánované loupeže. Z Las Vegas má přijet známý upír a být součástí zlodějů. Angel ho zneškodní a rozhodne se za extrovertního zabijáka vydávat. V plánu je vyloupení muzea, kam byl nedávno převezen cenný magický plášť. Na stopě zlodějů je i detektiv Kate Lockley. (ArsenalEagle)

Milano33

Na úvod sme sa dočkali mimoriadne znepokojujúcej scény, ktorá vo mne evokovala pocit neistoty a zdesenie z toho, čo sa stalo. Takto vydeseného Wesleyho som naozaj dlho nevidel a plne som sa v cítil do jeho situácie Všetko bolo zahalené pod rúškom tajomná a postupne sme odkrývali jednotlivé záhady. To, že zvolili nelineárny štýl rozprávania sa velice vyplatilo a osvedčilo. Ešte viacej sa prehlbovala mysteriózna atmosféra a tiež kvôli nechronologickému vyprávaniu lepšie vyzneli zvraty. Heist zápletka vskutku vynikla, veľmi sofistikovane prevedená lúpež, to sa musí uznať. Nešváry medzi Angelom a Gunnom velice pobavili. A Angel znova po dlhej dobe okúsil ľudskú krv, čo môže byť veľkým problémom do budúcna. Aspoňže Kate je v poriadku. A Wes a Cordy boli tiež skvelý. ()