Černá magie voodoo se zdá být zjevnou příčinou smrti Jessičina hostitele na Jamajce. Jessica navštíví starou přítelkyni na Jamajce Olivii Waverlyovou, majitelku plantáže, jež řídí její švagr Harry Waverly. Většinu pozemků v budoucnu převezme její syn Adam, avšak Harry není vůbec přesvědčen, že to zvládne. Veškeré pozemky kdysi Waverlyové vyhráli v kartách nad Dusantovými, a nyní Jean-Pierre Dusant předpokládá, že přislíbeným spojením obou rodin se majetek znovu do rodu vrátí. Jaké je však překvapení, když si Adam na narozeninovou oslavu přivede novomanželku Selinu Williamsovou. Ačkoliv se všichni navenek dále usmívají, uvnitř jsou v šoku! Waverlyové a Dusantové (obzvláště Michelle, která měla být onou plánovanou nevěstou) však nejsou jediní rozčarováni z nastalé situace. Z ničeho nic se totiž objevuje Selinin otec Calder Williams, kněží voodoo. Večer nato je pak v posteli nalezen mrtvý Harry a především Olivia tak předpokládá, že důvodem musí být kletba jejího otce. Nicméně Jessica tomu odmítá věřit a snaží se vše rozumně objasnit. (Radek273)

chrispe

Jess nám odjela na Jamajku a jako na potvoru stihne rodinu hostitelů kletba. Ajaj. Ale to by nebyla Jess, aby to nevyřešila. Většinou mám takový díly ráda, ale tady mi už ten úvod s panenkou přišel tak trapně natočený, že jsem to pak už nemohla brát vážně. A navíc bylo hned jasný, kdo je vrah a proč. ()