Obrovská bouře vede k tomu, že Jessica uvízne v lyžařské chatě s mužským olympijským týmem lyžařů. Jessica je na dovolené v lyžařském středisku a čeká na synovce Gradyho, který má přijet na víkend. O samotě si to ale také užívá, je jen trochu zaskočena přítomností lyžařů trénujících zde na Světový pohár. Brzy se však spustí sněhová bouře a závěje horskou chatu odříznou. Ve stejnou dobu je jeden z členů lyžařského týmu Gunnar Tilstom na svazích zavražděn šípem vystřeleným z kuše. Vrahem může být kdokoli. Tilstrom byl totiž sukničkář, který to táhl s mnoha ženami, včetně majitelky chaty Anne Lowryové, jež má velmi žárlivého a vznětlivého manžela. Mimoto se také dostal do rozporu s trenérem a společností, jejíž lyžařské výrobky musí podporovat. Sněhová bouře všechny v chatě uvězní, a Jessica tak vyhledá pomoc bývalého policisty z New Yorku Eda McMasterse. (Radek273)

chrispe

Horská chata ve vánici měla atmosféru, i když bylo místy úsměvné, jak to vypadalo. Ale je to z roku 88, tak ať. Vraha jsem měla v merku od začátku, i když se tvůrcům podařilo mě na chvíli zvyklat. Za mě povedený díl, i se všemi nelogičnostmi. Navíc mě překvapila vražda ve sprše, na tento seriál mi to přišlo dost brutální. ()