Po smrti majitele historického domu se vrah a budoucí dědicové střetnou o jeho majetek. (SkyShowtime)

Tai_K_B

Tento seriál je přeborník v precizním překladu epizod. No posuďte sami. Originál: „Benedict Arnold Slipped Here“. Překlad: „Poklad“.  |  Na obranu dabingového studia musím přiznat, že tam o ten poklad alespoň šlo, ačkoli si ho asi všichni protagonisté představovali trochu jinak. Jessica, chudák, jakožto vykonavatelka závěti po své (kupodivu přirozenou smrtí) zemřelé známé tentokrát padla rovnýma nohama mezi bandu penězíchtivých individuí, jejichž charakterová různorodost už snad ani nemohla být… různorodější. Byly to skvělé postavičky. Na jedné straně bodrá hippiesácká dlouho pohřešovaná vnučka, která si (doslova) rozbila stan u Jessicy na zahradě, na druhé straně kleptomanská a poněkud popletená uklízečka, na třetí straně povedená rodinka lakotných zastavárníků, co by si navzájem pro halíř koleno vrtali, na čtvrté straně horlivá obchodnice s realitami snažící se dům po zesnulé prodat a na páté straně záhadný Brit s podezřele akutní potřebou onu rozpadající se barabiznu koupit. Jo, a málem bych zapomněla ještě na Setha, který se v nedostupné pozůstalosti zamiloval do sady šachů. A protože v domě se dle místní šuškandy ukrýval poklad, tak všichni tááák dlouho hledali, až Jessica našla. Stálo to jen jednu další (tentokrát už poctivě zavražděnou) mrtvolu. ()