Příští kapitola: Láska

• Južná Kórea Romaenseuneun byulchaekboorok (viac)

Talentovaný spisovatel a historicky nejmladší šéfredaktor vydavatelství se zamíchá do života bývalé reklamní textařky, která zoufale shání práci. (Netflix)

MatoPalkes

Úžasne zvolené prostredie, ktorým je knižné vydavateľstvo. Láska ku knihám je tam vidieť a to ma hreje pri srdci. Občas pomalšie tempo, ale nevadilo, seriál ľahučko plynul až ku spokojnému koncu. Do mojej TOP3 pre Kóreu sa mi to nedostalo, ale v porovnaní s inými produkciami vysoký nadpriemer. ()

Jankaxx

Moc se mi to líbilo! Občas jsem se neskutečně nasmála... a jak tady někdo psal, tak Eun-Ho se na hlavní představitelku opravdu koukal jako na Svatý obrázek.... bylo to romantický a já stále čekala kdy to rozbalí a bude v tom i nějaká oboustranná chemie, pořádná líbačka... no to se bohužel nestalo a proto nedám 5*. Škoda, škoda... jediné co mě tam chybělo. Hlavní hrdinka je matka, zkušená žena, ale líbá se jako školačka na základce.  Jinak opravdu sranda a skvělé a vtipné postavy (vsechny)... ()

SmileSun

Tak tento seriál jsem si vážně užila, ani nevím kde začít s chválou. Moc se mi líbilo prostředí nakladatelství, které v žádném případě netvořilo žádný vedlejší doplněk, díky čemuž se člověk toho hodně dověděl o práci v tomto odvětví. Také musím ocenit, že se tvůrcům podařilo postavami zobrazit skoro všechny aspekty života, se kterými se člověk může setkat: matka bojující o zaměstnání, která musí vydržet být silná, přestože jí život hází překážky pod nohy; muž, který je zamilovaný od dětství do své kamarádky, ale nechce jí to říct; rozmazlená bohatá holka, která si myslí, že jí vše projde, že si může dělat, co chce a neví, co to je být zodpovědná v práci; hodný kluk, který neustále zachraňuje „potvoru“, protože se do ní zamiluje; rozpad manželství, protože ve vztahu nestačí být „jen“ zamilovaný; zášť vůči někomu, aniž by člověk znal důvod toho, proč se některé věci ne/staly, protože není vždy vše jen černobílé; to, že se někdo chová nepřátelsky a odtažitě, neznamená vždy, že je ve skutečnosti zlý, jen tak skrývá svou bolest… Některé dialogy byly fakt dost vtipné, nejvíc mi utkvěly dva: co dělají vaši rodiče?… a popis vztahu holky a kluka pomocí tresky a sépie (ti, co viděli, jistě ví, o co jde). A nesmím zapomenout na vztah mezi hlavními postavami, myslím si, že chemie mezi nimi byla dobře zahraná, přestože to muselo být pro Lee Jong-seok svým způsobem těžké, protože nejenže je Lee Na-young o 10 let starší, ale herec byl do ní od dětství platonicky zamilovaný i ve skutečném životě. ()