Where's My Roy Cohn?

Jenda

Co to můžete být za člověka, pokud o vás vlastní rodina tvrdí, že jste zlo vyprodukované americkým způsobem života. Roy Cohn byl bezskrupulózní právník bez svědomí, ale zato s geniální schopností kdykoli a očemkoli lhát, jako když tiskne, dostat to, co chce. I proto byl oblíbeným advokátem různých newyorských mafiánů včetně Donalda Trumpa. Pravá ruka slovutného lovce všech domnělých komunistů - senátora McCarthyho - má na svědomí množství obětí, včetně manželů Rosenbergových, kteří byli popraveni pro špionáž v 50. letech. Jsem si jistý, že tento dokument vznikl zejména kvůli tomu, že je Trump dnes americkým prezidentem a v jeho okolí se to jen hemží Cohnovými chráněnci. Trump je sám jeho obdivovatel, takže je dobré se s Cohnovou osobou seznámit, abychom věděli, na jaké bázi Trumpova mysl funguje. Film sám o sobě pracuje jako většina životopisných dokumentů, chronologicky za pomoci výpovědí rodiny, "přátel," a novinářů popisuje Cohnovu cestu od narození do světa rodinného quid pro quo po jeho kriminální činnost, sexuáln preference a smrt. [Rakkautta&Anarkiaa 2019] ()