ScarPoul

Edmond Ho-cheung Pang je výrazný autorský režisér, ktorého filmy mám veľmi rád. Sú dynamické, vizuálne podmanivé a hrajú sa na to, že sú cool a ja im to vo väčšine prípadov verím. Missbehavior je ale úplne mimo. Pang vždy dokázal balansovať medzi hlúposťou a milosťou a vďaka tomu boli jeho komédie príjemné a úsmevné. Tu sa ale utrhol z reťaze. Príbeh o hľadaní fľaše materského mlieka je len jednou z mála podivností ktoré na vás film hádže bez toho, aby vás na to pripravil. Keď kráska Dada Chan serié na škôlkárskych hajzloch, pred malým chlapcom a potom rozrezáva svoj výtvor ceruzkou na oči, ktorú následne chlapcovi daruje, je niečo zle. Film sa nedá brať vážne. Skorej by som k nemu pristupoval tak, že parta dobrých kamošov sa vyjašila a to je jedno z veľkých pozitív filmu. Pôsobí odľahčene vďaka skvelej chémií medzi postavami. Stále je to natočené dobre. Len je to Hong Kongský ekvivalent k čomukoľvek čo by v USA natočili bratia Wayansovci. Pre mňa ale kupodivu guilty pleasure. Bavil som sa. Preto tie 3* ()