Cassianovi na úteku hrozí nebezpečenstvo z viacerých strán. Jeho príchod na Ferrix premení ospanlivú planétu na rozbušku Povstania. (Disney+)

ReichelTomas

Stejně se mi nechce zdát, že by to to impérium, které má takovou strašlivou hromadu smrtící síly a technologií, (zase) takhle zpackalo. Že jim nandali lidi, kteří dokonce ani neměli zbraně. Jinak trochu natažený díl, 4*.     PS. Ta scéna za titulky, to vypadlo nejdřív úžasně, konečně to vypadalo realisticky, ve Star Wars za mě většinou technologie nedávají vůbec smysl, jsou prostě úplně neprakticky postavené. Ale pak z toho zase vyšla nějaká star wars fantasy blbost, taková směšná megakoule (což jsem se dočetl, že je hvězda smrti) ()

CaptainPixel

Jak jsem od toho (po zkusenostech z minulosti) na zacatku vubec nic necekal, tak to byla povedena uvodni sezona slibneho scifi serialu. Doufam, ze po-titulkova scena naznacuje, co tvurci chystaji do druhe rady. ()

cenitel

Nejlepší finále, očekával jsem od toho ještě o kousek více a moje tipy, co jsem doufal, se až tolik nesplnily. Stále mi nedává role bývalého vedoucího smysl, který byl propuštěn kvůli neúspěchu na Perrixu. Za mě moc tahá čas, věnoval bych více času sexy kočce Well, o které až tolik nevíme. Andora jsem tak nějak očekával, že to zandá nenápadně bez povšimnutí. A ještě asistentka Skarsgarda, o té víme za 12 dílů úplný kulový 😀 Jak se znají se všemi a jak dlouho a odkud vlastně? Hodil bych nějaký spoilery do minulosti v sezóně 2. Jinak se budu těšit na další sezónu. Je tam stále spousta věcí otevřených. V celku to mělo úspěch. Jsem zvědav na další seriál: Ashoka🔥 Hlavně ať to není nekonečný, Obi-Wan 6 dílů akorát stačilo. ()