Cassian sa ukrýva pod falošným menom, ale nechtiac sa zapletie s imperiálnou políciou. Impérium jeho skutočnú minulosť nepozná, no za porušenie zákonov ho posiela do väzenia s vysokým stupňom stráženia. Imperiálny bezpečnostný úrad sa medzitým snaží odhaliť, kto stojí za povstaleckou aktivitou. (Disney+)

muti

Kasian sa dostáva do trestaneckej kolónie medzi práce schopných. Prierez celým systémom basy z budúcnosti je neuveriteľne prepracovaný a pripomína tretiu ríšu v roku 3000. Predpokladám že väzni vyrábajú súčiastky do hviezdy smrti. ()

jjjerry

Na jednu stranu trochu nuda, chybí trošku akce Hvězdných válek. Na druhou stranu perfektní, děsivé, totalintí imperium. Bezmoc a tímpádem a vzestup Rebelie. Doufám, že v příštím díle se to zase rozjede=) ()

Pilgrim6

Konečně nám někdo předložil to děsivé totalitární impérium, o kterém jsme vždy jen slyšeli, ale reálně jsme viděli jen neschopné Stormtroopery, co nic netrefí a vesmírné čaroděje. Nejtěžší vězení je to, které si člověk vybuduje sám sobě. Nechápal jsem princip Andora, ale teď je z toho nejlepší live action seriál SW a nebýt závěrečných řad Clone Wars, tak i nejlepší seriál vůbec. Jestli tenhle typ kvality srazí na kolena nezájem diváků, tak to fakt nemá smysl a můžeme se jen pořád dokola koukat na tisíckrát opakované Marvelovky. Cameo jednoho známého herce bylo příjemné překvapení. ()

futislav

Zase taková pecka to není. Tenhle díl je o něco méně unylý, než předchozí, nicméně žádné prudké emoce nevzbuzuje. Kdyby nebylo několika nepozemských rekvizit, mohlo se to odehrát v jakémkoliv ve městě na Zemi a nic by se nestalo. Asi už jsem zmlsaný lepšími SF. ()

LukyVanco

Kazdym dielom je to lepsie a lepsie. Takto to vyzera ak sa niekto neboji pouzit nove napady. A nemusi to byt nutne Filoni. Ziadne nalinkovany paskvil od producentov, x krat prepisovany scenar. Verim, ze toto bude milnik v SW univerze a ziadny dalsi serial/film nepodlezie latku aspon co sa scenara tyka. Paci sa mi v tom ta politika, pozadie, build up rebelie. Pre niekoho nudne, pre mna dokonale vyplnenie medzi 3-4. Ved obycajny vecierok zazobancov ma bavi :) ()

cenitel

Hezky se nám to rozjelo, začínáme odhalovat určitě nitky, co nám dávají trochu už více smysl. Celkem hustý vězení, takový Star Wars koncentrák. Nemazou se s nimi. Začíná už to být napínavý. Té blondýně by jste nejraději uřízli hlavu světelným mečem :D Hezky, tak trochu obrázek současných montoven a fabrik. 8-12 hod. směny. ()