Milane, Milane, ať se ti nic nestane!

(relácia)

Koncert plný šlágrů jedné ze stálic naší populární hudby... Pořad byl natočen v listopadu 2004 k šedesátým narozeninám Milana Drobného. Zazněly v něm ty největší „fláky“ jako Mendossino, Ráno azurový, Kočka, Pláču, pláču sůl, ale i některé nové skladby, které Milan zpívá na svých turné spolu s Američanem Vilio Cangasem. Gratulanti byli štědří – Karel Gott slíbil obraz, Věra Martinová přinesla sestřih Milanových kostýmovaných písniček a Jiří Krampol daroval originální hodinky, které jdou pozadu a tak odečítají čas. A jak vznikl název pořadu? To se dozvíte z oslavné básně Josefa Fouska. (Česká televize)

otík

Velice milý koncert, který rozhodně potěší každého, kdo má Milana Drobného rád. Nejenže divák dostane oblíbené písničky, ale přijdou i zajímavý hosté a k tomu ještě něco málo uvidíme z archivu ČT. Rozhodně povedená oslava a výborný koncert. ()

raininface

Moje oblíbená písnička Pláču, pláču sůl bohužel nezazněla. Často jsme si ji v mládí zpívali, když jsme se po zavíračce potáceli napraní z hospod, a strašně jsme se přitom řehtali. ()