Pohyblivý terč

• Česko Pohyblivý terč (viac)
všetky plagáty

Dolph Lundgren ako Waxman je bývalým príslušníkom špeciálnych síl, ktorý v súčasnosti pracuje pre tajnú vládnu agentúru ako nájomný zabijak. Spolu s druhou agentkou Clegg číhajú na streche starej veže na cieľ svojho útoku – majú zastreliť političku. Keď ju má Waxman na muške, žena náhle vezme z davu do náručia dieťa, a tak Waxman odmietne splniť úlohu. Základňa dá preto Clegg rozkaz, aby Waxmana zastrelila. K tomu však už nepríde, pretože ich odhalia a musia bojovať s výsadkom z helikoptéry. Podarí sa im ujsť, Waxman sa ukryje stráženom, ale nevyužívanom objekte. Waxman a Clegg stratia kontakt a sú presvedčení o smrti toho druhého. Agentúra ich však opäť vyhľadá a spojí. Majú poslednú šancu, pretože porušili pravidlá. Waxman má dokončiť svoju pôvodnú úlohu, ale Clegg dostane iný terč. Má zabiť Waxmana. V tom jej však bráni ich vzájomná príťažlivosť... (TV JOJ)

Sa.sa

No divný film, který je tak nějak divný... Ty efekty jsou fakt na pytel a určitě to není dobou natočení, ani tím že je to béčko jako prase... No stejně jsem ho dokoukal, když byl na Prima Cool označen jako kultovní :))) ()

easyworld

Je to jeden z nejlepších Dolphových filmů vůbec. Je pravda, že Dolpha mám rád sám o sobě, ale tento film má i dobrou atmosféru, příjemnou hudbu,slušnou akci a dokonce i "nějaký" děj (u Béčkového filmu to je co říct). Na filmu mě přitahuje něc dalšího, co již ale nedokážu dostatečně popsat! Pokud tedy nejste na Dolpha alergičtí, tak vřele doporučuju. ()

goodridge

premna je to jeden z najlepsich lundgrenovych filmov. skvela atmosfera, skvela hudba, skvele sceny. jednoduchy film ktory ma velky potencial. takto treba natocit nizkorozpoctovy film. bomba ()

andy60

Celé se to v podstatě odehrává v jedné polorozpadlé budově a hrají v tom cca 4 herci. Přesto se nedá říct, že by se jednalo o nějaký velký průser. Na Lundgrena dobrý, v širším měřítku těsně pod průměrem. ()