Real Tom Hardy

"THIS IS WHERE EVERYTHING STARTED FOR ME, HERE IN NEW YORK, SO I STARTED HERE AND I FINISH HERE." ---------- Za posledných sedem dní som si pozrel desať rokov VS, od 2010 až po tento zatiaľ/zrejme/možno posledný ročník a je na čase bilancovať. K ikonickému statusu Victoria's Secret je zbytočné niečo dodávať a k jej anjelikom taktiež niekedy slová nestačia. Jedným z tých menej povrchnejších dôvodov na sledovanie tejto šou je možné hľadať v kostýmoch a samotnej práci značky VS (vždy, keď napíšem VS, tak si spomeniem na WS International a Horsta Fuchsa), ktorá je nádherne kreatívna a prekrásne geniálna, nie ako polovica dnešných "moderných" "návrhárov" s ich samoúčelnými sračkami, kde na mólo pošlú napr. kktka v kartónovej krabici a má to akože niečo znamenať, lebo oni tam v tom niečo vidia. No nič, teraz je na čase pustiť sa do minulej dekády, 2000-2009, už idem! Tento rok by som štandardne hodnotil troma hviezdami, avšak musím prihodiť aj tú štvrtú (výhradne) za rozlúčku s Adrianou, ktorá po 18 rokoch odchádza. --------- THANK YOU ADRIANA --------- Najlepšie diely: 2011, 2014, 2013 --------- Ed Razek je i tak najväčší frajer & tlsté, šeredné, slabé, na hlavu choré kurvy aj tak nikto nechce vidieť s výnimkou iných tlstých, šeredných, slabých, na hlavu chorých kuriev. --------- (10.05.2020) Rekapitulácia 2001-2009 --------- Zhrnutie: 2001-2009 – 2006 / 2010-2018 – 2011 / 2001-2018 – 2011 ()

nessbeal

Prehliadka sa konala tento krát 8.11.2018 v Pier 94 v New Yorku a je to zároveň aj last time pre Adrianu Limu. Odvysielaná bola 2.12.2018. Hudobných hostí bolo viac ako po iné roky, no radšej by som privítal väčšie hviezdy. Tento ročník vystupovali Bebe Rexha, The Chainsmokers, Halsey, Kelsea Ballerini, Rita Ora, Shawn Mendes a The Struts. Zoznam modeliek, ktoré boli na móle aj s fotkami https://www.vogue.co.uk/gallery/victorias-secret-models-2018 ()