Vis a vis (Antena 3 / Fox verze)

• Španielsko Vis a vis (viac)
Španielsko, (2015–2019), 42 h 2 min (Minutáž: 43–80 min)

Berta Vázquez, Alba Flores, María Isabel Díaz Lago, Marta Aledo, Najwa Nimri, Laura Baena, Jesús Castejón, Inma Cuevas, Maggie Civantos, Ramiro Blas (viac)

Macarena Ferreiro (Maggie Civantos) je obviněna z podvodu, který spáchala z lásky ke svému šéfovi. Svůj trest si má odsedět ve vězení Cruz del Sur, kde však vládnou pravidla zcela odlišná od běžného světa. Aby Macarena přežila, musí se místním pořádkům rychle přizpůsobit. Zároveň však bojuje za své propuštění, protože je přesvědčená o tom, že je nevinná. (FIAT 500)

Recenzie používateľa celticek k tomuto seriálu (2)

Série 3 (2018) (S03)

Měl jsem obavy, protože většina je další sérií zklamaná (asi hlavně kvůli neúčasti Macareny, která je zde jenom 2 epizody), ale já jsem zase! spokojený. Zulema je největší diktátorka. Všechny holky to ale hrají parádně. Vězení v Cruz del Norte je drsnější a temnější. Čínský gang i další protagonistky jsou velmi vhodně zvoleny, konec série opět skvělý. Jedeme dál..:) ()

Série 4 (2018) (S04)

Na můj vkus trochu víc surové (psi + Goya a masové kuličky), ale jinak je to opět za plnou palbu. Největší zmrd dostane, co si zaslouží - a to se vždy počítá. Konec opět vyšperkovali - vůbec jsem se na Oázu nechtěl dívat, ale teď prostě musím, ikdyž tuším, že už to nebude to pravé. Nechám se překvapit. Zulema je skvělá, Goya mi vadila, comeback Macareny jak jinak než výborný (na bloncky netrpím, ale Maggie Cervantos je jednoduše nádherná). Byla to jízda. ()