Emma, Norman a Ray, nejchytřejší děti v sirotčinci Grace Field House, si nemohou na svůj život stěžovat. Přestože nepoznali své rodiče, starostlivá paní, kterou nikdo nenazve jinak než "Máma", jim dopřává všechno pohodlí, po kterém by místní děti mohly toužit: Čisté oblečení, dobré jídlo a vzdělání. Jediné nastolené železné pravidlo je nevzdalovat se od sirotčince. Ne všechno je totiž tak idylické, jak by první pohled naznačoval, což se brzo zvědaví Emma a Norman dozví, když se rozhodnou okusit zakázané ovoce a vypraví se za bránu jejich doposud poznaného světa. (Scalpelexis)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2019) (S01)

Úžasná první série. Převážně v druhé polovině se to začne pořádně rozjíždět, a je to zpracované skvěle. První díl mě překvapil tím, že jak rychle dokáže vytvořit atmosféru, potom následují kvalitní epizody, ale i tak byla ke konci série kvalita vyšší. 8/10 ()

Season 2 (2021) (S02)

Tak druhá série Promised Neverland je opravdu patřičné zklamání. Hlavně mě štve to, že kdyby se to trošku (no, spíš hodně) upravilo, a jinak rozfázovalo, mohlo by to být vlastně skvělé. Ale mezi první a druhou sérií je tak strašný rozdíl, twisty jsou úplně mimo, postavy už nestály za řeč. První epizoda je přitom skvělá, druhá ještě furt super, jenže pak už ujde jen čtvrtá epizoda, jinak tam skoro nic není dobré. A poslední díly je doslova příšerný. Celkově druhá polovina je fakt hrozná. Nicméně ta první je vcelku v pořádku, když to zprůměrujeme, takže za mě druhé sérii patří 5/10. ()