silentname

Film z roku 2018 vydaný o 2 roky neskôr znovu pod názvom "Forever Christmas". Takže čo si mám z toho reálne vziať? Neviem. Každopádne, poďme si niečo o tomto romantickom filme niečo povedať. V prvom rade poviem, že film má celkom dobrú vianočnú atmosféru a má dobrých hercov v hlavných rolách. Chelsea Hobbs tomu dáva svoje maximum a rovnako aj Christopher Russell je veľmi presvedčivý ako Will, ktorý má Vianoce 365 dní v roku. Myslím si, že v rámci príbehu to moc prekvapení neponúka (možno s výnimkou, že tento film dokopy nečaká na to, aby sa romanca ukázala až pri konci filmu, ale ani nie v polke filmu sa dočkáme prvej pusy). Viete ako to dopadne a dokonca sa dočkáte aj klasických scénok, ktoré poznáte a viete ako to dopadne. No na druhú stranu to vedia veľmi dobre posúvať postavy. Naši hlavní hrdinovia sú dobrí a rovnako sú na tom aj vedľajšie malé postavy. A čím viac som sa do toho príbehu dostával, tým zaujímavejšie ale súčasne aj vtipnejšie to bolo. Ak máte radi TV romantiku, tak si podľa mňa film užijete. Ponúka asi všetko čo je treba. Čaro Vianoc v jednom dome, dobrú romantiku a aj dobrú myšlienku. Pre fanúšikov odporúčam. Hodnotenie: B ()

Fanita

Asi prvý film, v ktorom cítiť sexuálne napätie narozdiel od iných podobných vianočných filmov. Poväčšine sa v týchto filmoch objavuje intimita medzi hlavnými hrdinami len na konci v podobe bozku, ale tu kamera rotovala medzi zábermi sexi zadku a six-packu hlavného hrdinu a dostávala nás spolu s hrdinkou do varu:) ()