KukulienkaHO

Do konca som nevydržal. Po šiestich epizódach som skončil. Zhrniem prečo: Primitívny príbeh, strašne jednoduchý. Humor tam nie je skoro vôbec (to by ale nevadilo), a keď sa náhodou nejaký vyskytne, tak to je väčšinou príšerne detinské. K postavám som si nedokázal vytvoriť skoro žiadny vzťah. Zo začiatku som mal niektoré aj rád, ale onedlho sa z nich stali "dementi", jednu už v tretej epizóde zabili. Lenže tieto postavy boli vedľajšie, veľmi veľmi vedľajšie. Takže to je tak či tak prúser. Postavy sa správajú nelogicky. Príbeh navyše ani nedáva poriadne zmysel. Kúzla fungujú ani nevieme vlastne ako (aj keď tu sa mi páčilo, že na ich vykonanie bolo treba obetu). Uvediem príklad: Pri sérii Harry Potter bolo jasne stanovené, čo ktoré kúzlo vykonáva a ako funguje. Tu nič také nie je. Scény s vlkolakmi (premenenými) sú kapitola samá o sebe. Sú strašne chaotické, neprehľadné, samotných vlkodlakov v nich je minimum (celých). Poprípade sa tam objaví iba ich ruka, noha, hlava, atď. Buď na ne nemal Netflix peniaze alebo proste na nich šetril (fakt si nemyslím, že tie scény takto mali v predstavách tvorcov vyzerať). Každopádne nech je to jak chce, tento hendikep mohli využiť vo svoj prospech, že by z toho boli atmosferické hororové scény (inak za horor sa to nedá pokladať vôbec). Nuž nestalo sa tak. Čo sa týka hereckých výkonov... tak tam to nie je tiež žiadna sláva. Plus to celé má obrovské množstvo malých, ale hlavne i veľkých chýb a problémov. Musím ale trošku aj oceniť hudbu. Nič prevratné sa neudialo, avšak titulkový soundtrack a jedna romantická skladba boli celkom fajn. Má to dosť dobré zvraty, lenže tie sú aj tak neskôr ubité príbehom. ()