Epizódy(8)
-
Kyrie Eleison (E01)
-
November Nights (E02)
-
Magic (E03)
-
Operation Condor (E04)
-
Timișoara Rebellion (E05)
-
Quando ti guardo (E06)
-
Phase Zwei (E07)
-
The End Of History (E08)
Hrajú
Jonas Nay
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tetovač z Auschwitzu (2024) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Svenja Jung
Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Spy/Master (2023) (seriál)
Císařovna (2022) (seriál)
Maria Schrader
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Cesta do Santiaga (1999) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Corinna Harfouch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Fritzi Haberlandt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Sylvester Groth
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Florence Kasumba
Uganda
Najlepšie seriály:
Criminal: Německo (2019) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Falcon a Zimný vojak (2021) (seriál)
Lavinia Wilson
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Niels Bormann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Uwe Preuss
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Carina N. Wiese
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Alexander Beyer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Raul Casso
Najlepšie seriály:
Nesmrteľný (2014) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)
Anton Rubtsov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anke Engelke
Kanada
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Ari Kurecki
Najlepšie seriály:
Beat (2018) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Alessandro Schuster
Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Luise von Finckh
Nemecko
Najlepšie seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Spící pes (2023) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Enno Trebs
Najlepšie seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Charlotte Puder
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)