Deutschland 89
Hrajú
Jonas Nay
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tetovač z Auschwitzu (2024) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Maria Schrader
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Cesta do Santiaga (1999) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Sylvester Groth
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Corinna Harfouch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Svenja Jung
Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Spy/Master (2023) (seriál)
Císařovna (2022) (seriál)
Fritzi Haberlandt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Lavinia Wilson
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Florence Kasumba
Uganda
Najlepšie seriály:
Criminal: Německo (2019) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Falcon a Zimný vojak (2021) (seriál)
Niels Bormann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Uwe Preuss
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Anke Engelke
Kanada
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Carina N. Wiese
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Alexander Beyer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Raul Casso
Najlepšie seriály:
Nesmrteľný (2014) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)
Emil Hostina
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Utopia (2013) (seriál)
Borgiovci (2011) (seriál)
Poslední nepřítel (2008) (seriál)
Anton Rubtsov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Oleg Tikhomirov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gitta Witzel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Alessandro Demcenko
Najlepšie seriály:
Don Matteo (2000) (seriál)