Tým profesionálních nájemných vrahů dostane královsky placený úkol. Mají se vrátit v čase o pět let a zabít vybranou skupinu nevinných lidí, z nichž jeden se pravděpodobně přidá na stranu mimozemských bytostí usilujících o vyhubení lidské rasy. (Filmbox)

Ajfist odpad!

Neustálé přesouvání času v ději filmu z toho všeho dělá jen zmatek,takže divák se v souvislostech naprosto ztratí.Navíc tam jde hlavně o zabíjení lidí a celý film v rámci působí jako schizofrenní zhovadilost,kdy scénárista zřejmě při psaní scénáře hulil dost silný matroš.Dialogy jsou hloupé a jednoduché a hidba je spíš náhodná,než aby souvisela s dějem. ()

Saxos odpad!

Někdy stačí k ucelenému zhodnocení několik minut. O 20 minut dříve - odpad! O 96 minut dříve - odpad! O čtyři hodiny dříve - odpad! Copak Alex Freitas papá za dobroty. Zajímalo by mě, jestli se na scénář, režii, kameru i jednu z rolí vrhnul v rauši nebo absťáku. Chtěl jsem počkat, jak vypadá Matka vědma, která dává speciální úkoly, ale nevydržel jsem. Klady: hned na začátku jeden z účastníků tohoto díla pronese "sakra, tohle je pěkná blbost", opravdu se trefil. Zápory: dabing i komplet vymazání původní zvukové stopy vše potvrzuje. Závěr: nedoporučuji ani jako kulisu. ()

curil odpad!

Neustále posouvání času (o dvě hodiny dříve, o čtyři hodiny dříve, o hodinu a půl dříve atd) činí film značně nepřehledným. Pakliže to má nějak přivodit v názvu obsažené "proroctví", tak to se autoři netrefili. Dialogy jsou naivní, jako bych koukal na film před dvaceti lety a od té doby mi zněly v uších stokrát opakované hlášky z různých filmů. ()