Now Apocalypse

• Austrália Now Apocalypse

Seriál v desiatich epizódach predstavil príbeh Ulyssesa (Avan Jogia) a jeho blízkych kamarátov, ktorí si užívajú lásku, sex a slávu v Los Angeles. Vo vzduchu však cítiť prítomnosť mimozemšťanov a hroziacej apokalypsy. (dwdb)

Recenzie používateľa Stanislaus k tomuto seriálu (1)

Now Apocalypse (2019)

Vedle komedie by měly být v případě Now Apocalypse uvedeny ještě další žánry resp. žánrové hybridy - mysteriózní sci-fi a romantické drama - i když je fakt a zároveň škoda, že ani jedna z těchto žánrových škatulek v rámci celého seriálu pořádně nefunguje. Seriál zobrazuje množství explicitně sexuálních scén, které mají často rádoby humorné pozadí a zasahují různě do vztahů mezi jednotlivými aktéry, jejichž chování mi místy přišlo totálně na palici - nejvíce mě štvali naivní ufňukanec Ford a nepochopitelně sebevědomý Jethro. Vedle vztahové linie jsem měl možná až příliš velká očekávání vzhledem k zápletce s mimozemšťany, která v polovině série prakticky zmizela, aby se pak ve zkratkovité podobě znovu objevila až v samotném závěru. Námět rozhodně nebyl špatný, ale vše tak nějak vyšumělo během jeho realizace. ()