Now Apocalypse

• Austrália Now Apocalypse

Seriál v desiatich epizódach predstavil príbeh Ulyssesa (Avan Jogia) a jeho blízkych kamarátov, ktorí si užívajú lásku, sex a slávu v Los Angeles. Vo vzduchu však cítiť prítomnosť mimozemšťanov a hroziacej apokalypsy. (dwdb)

BoredSeal

Sexuálně nezvykle otevřený seriál, který umí zároveň být zábavný, obzvláště osmá epizoda bude jistě dobrým testem vašeho konzervativismu. Vlastně by to bylo bezva příběhové porno, jak tady dole podotýká kolega Botič. Zároveň ale jednoduchým předestíráním situací upozorňuje na různé stereotypy v sexu, zpravidla skrz super sexy postavu Severin, jejíž představitelka pro mě teď bude asi Eva Green 2. Co mě velmi otravovalo, byla linie s mimozemšťany a Gabrielem skrz zhuleného Ulyssea, ale vyplývá z ní skvostně bizarní závěr celé série, takže si nakonec nestěžuju. ()

Stanislaus

Vedle komedie by měly být v případě Now Apocalypse uvedeny ještě další žánry resp. žánrové hybridy - mysteriózní sci-fi a romantické drama - i když je fakt a zároveň škoda, že ani jedna z těchto žánrových škatulek v rámci celého seriálu pořádně nefunguje. Seriál zobrazuje množství explicitně sexuálních scén, které mají často rádoby humorné pozadí a zasahují různě do vztahů mezi jednotlivými aktéry, jejichž chování mi místy přišlo totálně na palici - nejvíce mě štvali naivní ufňukanec Ford a nepochopitelně sebevědomý Jethro. Vedle vztahové linie jsem měl možná až příliš velká očekávání vzhledem k zápletce s mimozemšťany, která v polovině série prakticky zmizela, aby se pak ve zkratkovité podobě znovu objevila až v samotném závěru. Námět rozhodně nebyl špatný, ale vše tak nějak vyšumělo během jeho realizace. ()

zdepapepa

Nechal jsem se zlákat mysteriózním trailerem a zajímavým názvem (apokalypsy já rád). Chyba lávky! Četl jsem a (kvůli tomu F v ČSFD) viděl jsem mnoho divácky vděčnějších děl, která se nebála označit se za pornografii. Ta kolonka komedie je ale celkem trefná, protože něco tak absurdního se v televizi jen tak nevidí (na druhou stranu na internetu celkem snadno), ale (s výjimkou scén s ještěrem) ve výsledku je to jen nudné vztahové drama s tím rozdílem, že je to 18+. Problém nastává, když vztahy sedí za volantem a my se s každou další minutou vzdalujeme nějakému smysluplnému ději. Tu jednu hvězdičku dávám zejména proto, že vím, že nejsem cílovka a určitou narativní strukturu to i přes svou jednotvárnost mělo. ()

Botič

Škoda, že to není seriál na Pornhubu bez těch pár zábran, které ještě STARZ drží. Hodně sexy záležitost o mileniálech pro mileniály, kteří na to ale nekoukají, protože mají hlavu zaraženou hluboko do mimozemského zadku. Pro tuhle cílovku je tak strašně nevděčný cokoliv vymýšlet, ale koukat se na to je zábava. ()

veru_needy

Je to vtipné, zábavné, na postavy se dobře kouká, je zde hodně sexu a nějaké to mimozemské spiknutí. Co víc si přát? Jo, žádné ceny to v nejbližší době určitě nedostane, ale každý díl mě pobaví a i si u něj oddechnu. Čiště a jednoduše, jedná se o seriál plný nahoty, drog, gang-bangů, švédských trojek, fetiše a nevím čeho všeho ještě. Now Apocalypse se opravdu nestydí a nic této TV show není cizí. Takže, rozhodně to není pro všechny, ale pokud si třeba u toho zahulíte... mohlo by vás to celkem i dost pobavit. - "I'm not a dildo, I have a fucking feelings!" ()

• Prvá séria bola natočená za 40 dní. (dwdb)