Brutal

ricci.s

Prvá kapitola. Psychopat masakruje ženy tak, že ich väčšinou uboxuje na smrť. Druhá kapitola. Psychopatka masakruje mužov tak, že ich ubodá na smrť. Najmä pohlavné orgány (pre istotu cez nohavice) má celkom v obľube. Posledná kapitola: Títo dvaja sa stretnú. Ako to asi dopadne? Skoro mi to zakalilo zrak. Krvi je samozrejme kvantum, brutalita však nie je na vysokej kvalitatívnej úrovni. No je to celé také uletené, že to stojí za pozornosť. Teda, keď človek úplne vynechá logiku. Film by sa dal charakterizovať len ako pästný a bodný súboj medzi dvoma pohlaviami. Pozor, je to samoúčelné!!! ()

pornogrind

Tak tady jde o samoúčelnou záležitost. Krve je tu sice dost ale určitě bych přitlačil na pilu co se týče gore stránky, protože tady je to takový light a mnohdy i mimo kameru. Chápu, že někdy není na škodu nechat něco divákově představivosti ale takový filmy si o propracovaný (neodfláklý) gore scény vyloženě říkají. Na můj vkus zbytečně moc keců který stejně nikoho nezajímaj. Za povšimnutí určitě stojí, že v téhle japonské ujetosti mají všichni ,,herci" až neskutečnou odolnost, protože to co ustojí by dal tak možná Terminátor, Superman a nebo(samozřejmě) Chuck Norris. O tom, že je to fakt ujetost přesvědčí poslední třetina filmu, která mě fakt pobavila a rozhodla o tom, že se nakonec přikloním k třetí hvězdě. ()

Kudly4

Děsná blbost. Otřesná kamera, prasečí, hnusná, hlavní postava, strašně uměle vypadající krev, amatérské Gore, musel jsem se smát u scén, kdy bodá své oběti, přitom je celkem jasně vidět, že je to jen půlka nože bez hrotu. Prostě se sešlo pár amatérských fanoušků a natočili si něco podle sebe - 1* a druhá za to prase a záběr na jeho uříznuté péro - věřím, že zamaskovat ho nebyl problém :o))) ()

Astaroth12

Tak mam rad Japonske brutalitky, ale zas nemam rad, keď film na diváka vypustí explicitne zlo, bez čo i len náznaku príbehu alebo rozvinutejších charakterov postav. Tento film isiel len na jedno, ukázať sa v čo najhnusnejšom šate, kde sa 40 minút budeme predierať krvou,špinou a rozsekanými časťami ľudských tiel, ale o našich zvratencoch nič nezistíme. Niekomu toto stačiť môže, ale mne nie, ja potrebujem vidieť viac ako len roztrasenú kameru, nejaké nie moc dobre spravené gore a vraždy, ktoré neboli tiež nijak zvlášť zaujímavé. A o hercoch sa radšej ani nevyjadrujem. Pre niekoho paráda, pre mna utrpenie, ale nie kvôli štýlu filmu, ale kvôli jeho obsahu. ()

kaylin

Japonský snímek „Brutal“ je tu jednoznačně pro milovníky hodně drsné exploatace, a to s tím, že zde možná mohou vidět i to, co jinde neviděli. Tenhle film dovede v některých svých scénách docela překvapit. Mile i nemile, asi záleží na úhlu pohledu. Rozhodně to není film pro slabé povahy, ale asi by se mi více líbilo, kdyby tu bylo i pár záběrů, které jsou z větší vzdálenosti, než je délka natažené paže. ()

Tyckin

První epizoda trochu moc krvavá a drsná, druhá však nabízí zajímavý vývoj a dokázala upoutat, třetí ovšem celý snímek naprosto zabíjí, to už na mne bylo fakt trochu moc. ()

Wade

Mám fakt rád japonské explo šílenosti,ale tentokrát mě Brutal opravdu vůbec nezasáhl dokonce se dá napsat že mě nebavil a nudil. Konec je sice dost o ničem ale alespoň pobavil,protože to bylo tak velké WTF, že se tomu prostě musí divák zasmát. Dám jen 2 slabší hvězdy Brutal mě prostě nesedl a přišel mi fakt nudný. 35% --- 3/10 IMDb ()

Thomas_xxxxx

Bezduchá japonská brutalitka, kde forma víťazí nad obsahom z prostého dôvodu, a to takého, že to žiadny obsah nemá. Neoplatí sa zamýšľať nad tým "prečo a ako", lebo žiadne "prečo a ako" sa nedozviete. ()

Rathalos

Samoucelna japonska hovadina,ktora sa samozrejme zaraduje medzi tie filmy,ktore nie su pre bezneho divaka,masakrovanie zien,neskor muzov a nakoniec navzajom,krvave je to dost,ale gore efekty su slabsie a ani brutalita nedosahovala nejaku uroven,pri ktorej by som odvracal zrak,co je skoda,ale sialenost to je,ktoru by som radil medzi priemer...:-) ()

Pitryx

Velice slibný začátek, ale pak se ti zvrtne v obvyklé kecání. Kamera snažící se o autenticitu tomu celému také moc nepomohla. Desítka za ten začátek a druhá za ten "vysvětlující" závěr. ()