Kate Kaneová prodlévá v Gotham City pod maskou Batwoman, v níž se skrývá niterná touha po spravedlnosti a zápal vložit do práce celé srdce. Po letech tvrdého výcviku těla i mysli se chystá osvobodit ulice od krutovlády zločinu. Když začne hrozit, že temnota zaplaví její město, Kate Kaneová musí porazit své démony, aby se mohla stát symbolem naděje celého Gothamu. (HBO Europe)

eMejla odpad!

Všichni se tam tváří tak vážně, až je to celé úplně směšné. Plus takové ty sračky, jakože silná sebevědomá lgabcdt žena dokáže všechno a ještě něco navíc...ale až potom, co sebere všechny hračky po bílém heterosexuálním muži. Hlavní záporačka se snaží vypadat jako Joker, ale je jen trapná. Souboje působí jako když se perou dva ožralí pobudové před hospodou. ()

Dzunk

mám rád superhrdinsky seriály. Koukal jsem na spoustu z nich, některý mě baví víc, některý mě baví méně. Batwoman mi ale vlastně hrdinská vůbec nepřišla. Na začátku není nijak vysvětleno proč by právě tahle krátkovlasá holka měla být novým batmanem, respektive je, ale tak chabě, že když pak s někým bojuje, tak mi nestačí si říct, jo to je tim jak dokázala vyplavat z pod ledu, to jí naučilo bojovat. Myslim, že pokud se chce nějaký superhero seriál brát tak vážně, měl by vybudovat postavu hlavního hrdiny tak, aby to bylo uvěřitelné. Není to nijak skvěle natočené, dialogy taky nic moc, ale to třeba Flash, Arrow, Liga Spravedlnosti nebo Black Lightning nejsou taky, ale u nich to všech ostatní funguje líp. Je zajímavý, že v Johnu Wickovi jsem Ruby Rose tu drsňačku věřil, ale tady vůbec. Pro mě obrovský zklamání. ()

mp5991

Vzhledem k aktuálnímu hodnocení trochu váhám nad 4*, ale to bych Batwoman stavěl na úroveň The Dark Knight a do toho má rozhodně daleko. Přišlo mi, že se tvůrci občas nechali unést snahou co nejvíc šokovat diváka a vzniklý souhrn rodinných problémů, jakož i minulost hlavní záporačky, působí jen dost těžko uvěřitelně. Že hlavní postava je lesba, by mi ani nevadilo, ale fakt by na to nemuseli upozorňovat při každé příležitosti (to se týká hlavně pozdějších dílů, fakt nehodlám hodnotit každý zvlášť). Divim se, že jí nedali rovnou duhový plášť, kdyby to náhodou přecijen někdo přehlédl. Taky jsem vůbec nepochopil, proč je sem vůbec zařazen 9. díl, když kromě hlavní postavy nemá s dějem seriálu nic společného. Bylo by hodně těžký udělat samostatný film? Nicméně hlavní postava je docela sympatická, záporačka zas správně šílená a celkově mě seriál zatím baví. Uvidíme jak dopadne pokračování. ()

bumprd

Celkově bídné hodnocení mě od tohodle seriálu odrazovalo, ale říkala jsem si, že tomu dám šanci. No po zhlédnutí pilotu už asi pokračovat nebudu. Předvídatelné, nemastné neslané. U hereckých výkonů si člověk říká, jestli by to sám nezahrál líp. Seriál tak možná pro teenagerky, který tu mají superhrdinku která jim může být vzorem, ale v tomhle případě se to moc nepovedlo. ()