Šikovnou, ale nesmělou kuchařku ovládne zdravě drzý duch a získaná sebejistota zaujme i její tajnou lásku, která je zároveň vycházející hvězdou kulinářského nebe. (Netflix)

AhojTuHanka

Haha.. v cizině jsem toto náhodně našla na netflixu a až za polovinou jsem zjistila, že je to remake! Ale to nevadí, protože jsem si to i tak užila. Nejsem člověk co sleduje K-dramy (na které tento remake stojí) a proto na to možná budu koukat jinak, ale sakra, to mě bavilo. Drama, komedie, romantika, detektivka a kulinářství...  Poslední dny jsem ve volném čase nedělala nic jiného než koukala... Má to svoje kouzlo, ale bohužel nemohu posoudit s originálem.. Ale dokonce jsem si i pobrečela a líbilo se mi, že po vyřešení zápletky seriál ihned neskončil. Nicméně 4 * dávám, protože je to v podstatě taková thajská kopírka, a občas jsem viděla produkční chyby, jako špatný coloring (stejné prostředí, 2 záběry jinak zbarvené) a jednou dokonce stejný záběr dvakrát. Taky to všechno bylo takové, sice od asijské produkce očekáváné, přehnané... Nicméně za zhlédnutí to rozhodně stojí pokud máte rádi k dramy a chcete něco z prostředí Bangkoku, asi bych teď dokonce v thajsku dokázala říct ano, ne, děkuji a omlouvám se :D ()