Středoškolák Ethan (Logan Miller) touží po mediální slávě. Společně s kamarádem Seanem (Keir Gilchrist) tak vymyslí experimentální šestitýdenní projekt, jehož terčem je starý morous Harold Grainey (James Caan) ze sousedství. Prostřednictvím využití moderní techniky ho chtějí přesvědčit o tom, že v jeho domě straší. Během jeho nepřítomnosti se s veškerým potřebným vybavením vplíží dovnitř a v obytných prostorách domu provedou instalaci minikamer a dalšího zařízení. Z Ethanova pokoje následně monitorují každou vteřinu Haroldova života a sledují jeho reakce na výpadky elektřiny či bouchání dveří. Mimo jiné také zjišťují, že ve svém uzamčeném sklepě tráví stále více a více času. Skrývá snad nějaké tajemství? Zvědavost postupně zvítězí, a tak se vydávají na průzkum. Cena za poznání pravdy bude skutečně vysoká. (Psychor)

Martin29

2 kluci natáčí nějakého starého dědu v jeho domě. Jelikož takto by to nikoho nezajímalo a oni chtějí okolo milionu shlédnutí tak ho děsí samootvírajícími dveřmi a samozapínacím rádiem. Později zjistí, že on se toho nebojí (kdo by se taky bál každý kdo viděl minimálně jeden jedno jaký díl Paranormal Activity je úplně v klidu) a navíc, že něco schovává ve sklepě. Tak jich napadne se tam podívat víc k tomu nenapíšu. Na found footage je to slabé a nedořešené (kluk má z ničeho nic zbraň a absolutně se neřeší kde ji vzal silně pochybuji, že ji měl legálně nebo 6 týdnů jsou v pokoji zavření dva kluci co čumí jen do počítače a jejich matku to absolutně netíží asi matka roku) většinu času buď sledujeme nějakého dědu jak spí nebo chodí po domě případně čumí do blba nebo dva kluky co valí sračky o tom jak bude jejich projekt úspěšný. Vydržel jsem jen díky pointě, které je zajímavá. 40 procent Alternativy http://www.csfd.cz/film/453158-the-neighbor/komentare/,http://www.csfd.cz/film/222339-disturbia/komentare/,http://www.csfd.cz/film/358374-kluk-od-vedle/komentare/ ()

brondy

tento druh filmov už pomaly nenávidím. navyše keď mladí "herci" hrajú ako retardované opice na stužkovej.... mám sto chutí dávať "odpad". ALE.. tu je to predsalen trochu iné.. jedna hviezda za Jamesa Caana a dve hviezdy za originálnu pointu jeho postavy a jej posledného počinu! dal by som viac, ale prvé dve vety príspevku nepustia.. ()

Tsukii

Logan Miller. Dôvod prečo som si tento film chcela pozrieť. Pri traileri som si najprv povedala "To bude asi o nejakých dvoch tínedžeroch, ktorí si povedali "Ha ha, spravíme si srandu z nášho suseda, že v jeho dome straší, prečo nie." Bude to niečo bez príbehu, bez myšlienky."Zo začiatku to nemalo žiadnu súvislosť. Neskôr to začalo mať grády, aké by mal mať každý thriller. Tvorcovia filmu si mohli odpustiť "hororové" scény, kde sa snažili naplašiť diváka, lebo pochybujem, že by to u niekoho zabralo. Boli časti, kde som od napätia nedýchala a len otvárala ústa. Taktiež sa mi ľúbil príbeh, ktorý sa začal rozvíjať pomalšie, ale všetko so všetkých súviselo, len si treba počkať na koniec. Ľúbili sa mi časti, kde boli "ja-pohľady" z kamier a kde boli klasické pohľady. Proste super dej, príbeh, herci, postavy, tie hororové momenty viem odpustiť, takže 5/5. ()