Ledová archa

• USA Snowpiercer
USA, (2020–2025), 30 h 58 min (Minutáž: 43–53 min)

Predloha:

Jacques Lob (kniha), Benjamin Legrand (kniha) (viac)

Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner, Sheila Vand, Alison Wright, Iddo Goldberg, Lena Hall, Aaron Glenane, Mike O'Malley, Karin Konoval (viac)

Planeta zamrzla a v obřím vlaku, který krouží po zeměkouli, se poslední lidé snaží bok po boku přežít v křehké rovnováze. (Netflix)

Recenzie používateľa MegaBite k tomuto seriálu (5)

Spravedlnost nikdy nenastoupila (2020) (S01E05)

Jednoznačně lepší podívaná než v předchozích dílech. Po shlédnutí prvních 3 epizod jsem se dokopával k pokračování ve sledování, ale nyní se těším na další díl. ()

Daleko od Sněhoborce (2021) (S02E06)

Jedna z nejlepších epizod seriálu, ačkoliv nemá moc s "archou" společného. Skvělý atmosférický podtext napínavého příběhu, který člověka nenechá odpočinout. ()

Božský konstruktér (2021) (S02E08)

Pro mě zatím nejlepší epizoda. Velice zajímavý plot twist, který jsem opravdu nečekal. Sean Bean Jako Wilford je prostě skvělý, dal tomu seriálu jiskru, kterou potřeboval po slabé první sérii. Této epizodě není moc co vytknout, prostě paráda. ()

Želva a zajíc (2022) (S03E01)

Začátek 3. série mě i navzdory poměrně průměrnému hodnocení mile překvapil. Pokud se bude celá série ubírat tímto směrem, tak rozhodně nebudu litovat, že jsem se do ní pustil. ()

Trať z minulosti do budoucnosti (2022) (S03E04)

Tak se mi zdá, že režisér je asi úchyl na halucinace, protože to už je několikátý díl, kde má někdo vidiny. Poprvé to bylo zajímavé, ale už je to celkem trapné. Nechápu, to tam jako všichni chytnuli nějaký druh nakažlivého holoviru? ()