Wilford plánuje další krok a pozve Audrey do Velké Alenky. Layton řeší velké dilema. Josie se snaží předat tajné informace do Sněhoborce. (Netflix)

PaTeXx

Dobrý. S Andrem to nevypadá dobře a Pike zase potahal tuhle epizodu do vyšších sfér. Celkově teď byla dobrá atmoška, ale scény s pastorem mě šíleně nebaví. Tři a půl hvězdy. ()

warrenur

Viac-menej psychologicka cast, ktora v zavere vygraduje necakanym smerom. Wilford je "mazany". Uvidime, ake dosledky bude mat ta "bournovska vyhladzovacka". 65% Sparring s "knazom", ci dotlacenie "cloveka", aby sa akoze "prebudil" je uz dost silno vo filmoch sprofanovane. Ono totiz, zvacsa len hrdinovia vo filmoch, ci ludia, co maju neuveritelnu volu a staminu, so schopni pokracovat a zdvihnut sa. Nieto este dokaliceni, ci v depke, obrazne i v skutocnosti, zdvihnut sa a podat este "last stand", ci dokonca "vyhrat". Ale divacky to moze byt atraktivne, to nepopieram. Za mna vsak naduzivane a v 95% pripadoch nerealna rozpravka. Trochu rusi perfektne stealth prevedenie. Je to dost silny kontrast s tym, co serial doteraz ukazal. ()

• Předtím, než Pike (Steven Ogg) schytá ránu tyčí, hraje píseň „Because I Got High“ od Afroman. (Duoscop)
  • V epizodě zazní několik písní, které nazpívala Lena Hall (Audrey). (Duoscop)