Vědcům se podařilo objevit tajemnou látku, která dokáže ovlivnit lidskou mysl. Dvě frakce rozpoutají válku o to, kdo tuto nesmírnou moc získá do svých rukou. (Netflix)

Víteček

Jo aha, ono to je podle video hry. Tak to mnohé vysvětluje. Hlavně to, proč to má tak podivná video herní pravidla u kterých se všichni tváří, jako by to bylo zcela normální a srozumitelné a proč jsou tam dvě strany, které ale nejsou pořádně vykreslené a ani jedna z nich není v žádném ohledu špatná. Přeci bychom si nechtěli nijak pohněvat hráče jedné strany, že? Také to, proč to kolem člověka bez hlubšího vysvětlování jen profrčí a než se neznalý vzpamatuje, tak to celé skončí. Pro znalce možná dobré, ale pro neuvědomělého diváka zůstane ten svět uzavřený. Nevypadá to sice špatně, ale je to čistě marketingový produkt, který mi nic nedal. 45 %. ()

spawnxp

Slušnej standart (a nadstandartní závěrečný titulky). Japonci zase zachraňujou západně dekadentní svět řízenej zlotřilejma korporátníma konspirátorama skrzevá uvzdychanou teenagerku s baťůžkem a dost zmatenýho typa s "kouzelnou" rukou. Nic co bysme neviděli - ale udělaný dobře. ()

r6AndrEw

Ingress jsem hral, ale uz me prestalo honit se s zabima podvodnickama. Taky asi nemam rad anime, pac tohle mne vubec nevzalo. Nesmrtelnej borec kosi profi vojaky s kulasama pistolkou, malej kluk s magickou rukou, ktera funguje jak se scenaristum hodi a holka s kratkou sukynkou, jsou zkratka malo. Jedine, co me nadchlo, byla hudba. ()