Tvůj syn

Rozzuřený otec je připravený na odplatu. Někdo přece bezdůvodně napadl jeho syna a ten teď v nemocnici bojuje o život...  Když skončí Marcos (Pol Monen) v kómatu kvůli napadení neznámými pachateli a policie nepracuje tak, jak si jeho otec Dr. Jimenéz (Jose Coronado) představuje, rozhodne se, že si pachatele najde sám a postará se o to, aby trpěli stejně tak, jako jeho syn. A to bez ohledu na důsledky. Jenže jak až daleko je ochoten zajít, aby zjistil pravdu? (Tejkina)

AloeB

Po Contratiempu se José Coronado vrací do role jiného otce, který bere pomstu do vlastních rukou a když ne tak sofistikovaně jak před tím, tak alespoň se stejnou vervou a drsností. Zpočátku monotónní a trochu nudné drama nabírá na obrátek poté, co se truchlící Jimenéz rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a navzdory případným civilizovanějším řešením chce syna pomstít. Takto zní děj filmu poněkud slabě a lze dát za pravdu, tímto by mě Tu hijo nezaujal. Ale závěrečné odhalení dává najevo, že příběh tiene cojones a nic není tak jednostranné jak se může jevit. Závěrečná scéna pak dokonalým způsobem upevňuje nespravedlivé vyznění filmu. ()

clara.bow

Celý film oplývá napětím, které by divák skoro nečekal. Solidní drama s vyvrcholením nečekaného. Osobně bych se také snažila o potrestání násilníků, ale jak známo mince má dvě strany,  a neb nic není jen bílé a nebo černé a na závěr, rodič se musí zákonitě zeptat sám sebe...jak dobře znám vlastní děti? ()

NinonL

Otec a jeho láska k synovi. Doktor Jiménez se jednoho dne dozví, že jeho syna v místním klubu skoro k smrti ubili nějací útočníci. Snaží se všemožně pomoci policii v pátrání, ta je ale laxní a jako by se bránila vyšetřování. Jiménez postupem času zjistí, že jeden z útočníků, syn majitele největšího klubu ve městě, si celou věc natočil na svůj mobil. Rozhodne se mobil získat za každou cenu ... ()

klukluka

Má to pěknej vizuál, ale celý to stojí jen na tom, že spolu ty lidi málo mluví. Včetně tech úplně nejbližších- otce s dcerou. Nad údajnou neochotou konat ze strany španělské policie se snad raději ani nebudu zamýšlet- to mi přijde naprosto absurdní, jak to tady vykreslili. Kdyby tyhle dvě věci zafungovaly tak, jak si představuju, že obvykle fungují v reále, tak by se nerozjela ta spirála násilí, o které ten film pojednává. Buď je to přiznané sci-fi, nebo si potřebuju představit, že se to takhle mohlo odehrát. O Tvém synovi ani jedno z toho neplatí. Takže za mě NE. ()

DwayneJohnson

Otcovská láska je víc, než všechno. Víc, než pravda, nebo lež. Klasický příběh o pomstě, s pro mě nečekaným rozuzlením, které potvrzuje jedno staré, známé pravidlo, že všechno se má dělat s chladnou hlavou a ne emocemi, což tady platí v závěru na druhou. Vynikají, tlumený výkon Josého Coronada povyšuje tenhle film lehce nad hranici čtyř hvězd. ()

• Natáčalo sa na viacerých miestach v španielskych mestách Madrid a Sevilla. (MikaelSVK)