Haunted

• USA Haunted (viac)
Horor / Reality-TV
Česko / USA, (2018–2021), 7 h 37 min (Minutáž: 20–35 min)

Réžia:

Jan Pavlacký

Scenár:

Jan Pavlacký

Kamera:

Marek Dvořák

Hudba:

Raney Shockne

Mario Straka, Kamila Trnková, Erika Guntherová, Samuel Neduha, Oskar Hes, Benedikt Kobylka, Michael Pitthan, Shaun Welles, Ivan Duchoň, Vojtěch Filip (viac)

Skuteční lidé ve společnosti svých přátel a příbuzných vyprávějí děsivé opravdové příběhy ze své minulosti, které doplňují hrané rekonstrukce, z nichž mrazí. (Netflix)

P4PRIK4

Jedním slovem "klišé". Scénař je dost chabý. Připomínalo mi to trochu "Věřte - nevěřte",ale o moc horší. Takový je můj dojem po shlédnutí první epizody. ()

mistrpropr

Příběh se opravdu stal... Mam na čele jitrnici tvl?! Celkem kokotina, ve který se všichni berou smrtelně vážně. Viděl jsem první 2 díly a dál na to koukat nehodlám. Snad jenom Bydžovská ve druhym dílu (jestli to teda byla ona), byla super, jinak vopruz, kde se i těch 20 minut táhne... ()

Patrix000 odpad!

Jediné co mě bavilo byly reakce rodiny a přátel co řikájí: mám o tebe strach jako by Vám to řekl otravený čišník v mekáči. Pohledy které byly extrémě nahrané a mimika která byla snaha o herectví. Mělo to dobrý potenciál, ale zklamalo mě to. Až moc nahrané a nucené. ()