Haunted

• USA Haunted (viac)
Horor / Reality-TV
Česko / USA, (2018–2021), 7 h 37 min (Minutáž: 20–35 min)

Réžia:

Jan Pavlacký

Scenár:

Jan Pavlacký

Kamera:

Marek Dvořák

Hudba:

Raney Shockne

Mario Straka, Kamila Trnková, Erika Guntherová, Samuel Neduha, Oskar Hes, Benedikt Kobylka, Michael Pitthan, Shaun Welles, Ivan Duchoň, Vojtěch Filip (viac)

Skuteční lidé ve společnosti svých přátel a příbuzných vyprávějí děsivé opravdové příběhy ze své minulosti, které doplňují hrané rekonstrukce, z nichž mrazí. (Netflix)

Recenzie používateľa kaylin k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2018) (S01)

Když dojde na hororové pasáže, kdy vidíme přímo odehrávané to, o čem se vypráví, je to už trochu lepší, je to živější, akčnější, ale vzhledem k tomu, že tyhle pasáže nutně nepřevažují, nic se nemění na tom, že atmosféra jednotlivých dílů je neustálými střihy borcena a epizody tak moc jako hororové nefungují. Ani se mi nechce říkat, že to je škoda, nějak v tomhle formátu nevidím potenciál na tři série... A přesto vznikly. ()

Série 2 (2019) (S02)

Druhá sezóna seriálu „Haunted“ obsahuje celkem šest příběhů, ale není tam ani jeden, který by byl skutečně zapamatovatelný. Problém je v tom, že tu sice možná jsou dobré scény – Zuzana Bydžovská je vskutku zapamatovatelná – ale je to jen scéna, která nedělá celý díl. Ty jsou takové rozmělněné a jednoduše nefungují. Horor se z toho vytrácí, až nakonec úplně mizí a je to jen nudné vyprávění. ()

Série 3 (2021) (S03)

Třetí sezóna seriálu „Haunted“ nepřináší nic až tak zásadně nového oproti předchozím dílům, ale přece jen bych něco vyzdvihnul. Když už dojde na efekty, které jsou tedy bohužel digitální, alespoň většinou, tak se přece jen nejedná o tu nejhorší kvalitu, ale naopak, jsme na úrovni, která je hodně snesitelná. Takže zlepšení určitě, ale pořád jsou tyhle horory nějak nudné. ()