Nevieš, kto sa pozerá

• Česko Vítej doma (viac)

Cassie (Emily Ratajkowski) a Bryan (Aaron Paul) sa snažia prekonať krízu vo vzťahu romantickým víkendom v krásnom prenajatom dome na talianskom vidieku. Čoskoro sa však ich pobyt zmení na nočnú moru, keď sa stanú obeťami zlovestných plánov majiteľa domu Federica (Riccardo Scamarcio)... (TV Markíza)

Mamlas odpad!

Hodina a půl únavného žvatlání v této nudné, bezobsažné hovadině. Jako by to vypadlo z pera Rosekundy Píčerové. 16násobnou rychlostí a bez zvuku jsem to dotáhl do konce. Bral jsem to jako krátký přírodopisný dokument o vinicích. ()

Catella

Tohle je takovej film nefilm. Klíďo by to mohlo bejt intro k nějakýmu pornofilmu. Pořád tam někdo pobíhá ve spodním prádle, nahatej, všichni se pořád sprchujou a nejradši by se vošukali, ale nevěděj jak... a do toho všeho je tam šmíruje ten sráč z Itálie, kterej se jmenoval nevimjak. Takže jediný důvod, proč jsem ten film dokoukala dokonce bylo, že jsem těm dvěma amíkům držela palečky, aby si konečně pořádně zašukali... tak snad se to povedlo :-D ()

Konev

Mladý pár tráví víkend v prázdninovém domě na italském venkově ve snaze opravit svůj vztah, ale brzy se stane obětí zlověstných plánů majitele domu. Emily je vážně kočka ☺ ()