Talkshow v autě jste už určitě viděli mockrát. Takovouhle ale ne. Vyhlášený stand-up komik arménského původu Tigran Hovakimyan je občanským povoláním učitel v autoškole. Do svého učebního auta si tedy zve známé hosty (celebrity, tváře MALL.TV), vede s nimi rozhovor, a přitom jim nenápadně sčítá body za všechny přestupky, které během jízdy udělají. Kdo se vyboduje za 12 bodů, musí okamžitě opustit vůz, zbylým šťastlivcům to sečteme na konci jízdy. (MALL.TV)

Big Bear

Vcelku milá a vtipná záležitost. Pořad uvádí Tigram Hovakimyah, který na sebe nejednou upozornil v různých stand-up záležitostech. Je to od pohledu pohodář a vtip mu není cizí a takové lidi já rád. K nám se přistěhoval s rodiči z Arménie po rozpadu SSSR. Tímto zdravím KK z Mnichovic, která má zuřivý dojem, že nesnáším všechny přistěhovalce ! :-) V těch cca 10 minutách se toho bohužel na talk show nedá sdělit mnoho, navíc při řízení v provozu kdy si host dává (až na některé) majzla na předpisy. Ale i těch 10 minut je pohodových, krom jízdy a debat kolem aut, řízení, dodržování předpisů atd.. sem tam zazní i dotazy mimo a celé je to velice příjemné. Nejvíc mně dostal Kapitán Demo (Jan Burian), který jel sice na svojí karma pohodu s přístupem, že když nechci nikomu ublížit, nic se nemůže stát ani jim ani mně...a který nasbíral tolik bodů, že to nebylo na sebrání papírů, ale na zastřelení řidiče před vozidlem pro výstrahu ostatním ! :-). Když to srovnám se současnými trapnými show typu Pavlásek atd... pak tohle je pohodová jednohubka, které si člověk může dát dvě až tři za sebou a nemá dojem promarněného času. Dávám tedy za tři odbočení do zákazu vjezdu ! * * * ()

Tessie

Těšila jsem se na rozebírání dopravních situací, avšak se v podstatě jen jedná o to někoho vyzpovídat, když už je ta "známá" osobnost.. a o dopravní přestupky jde až v poslední řadě. Asi jako když máte pořad o vaření a někoho pozvete, že s ním uvaříte.. ale prostě to proklábosíte a nakonec si objednáte pizzu. ()